libmatekbd 1.25.0 - en to sl translation catalogue (61 entries)

en: There was an error loading an image: %s
sl: Med nalaganjem slike je prišlo do napake: %s

en: XKB initialization error
sl: Napaka med inicializacijo XKB

en: Page
    Up
sl: Prejšnja
    stran

en: Page
    Down
sl: Naslednja
    stran

en: Home
sl: Domov

en: Left
sl: Levo

en: End
sl: Konec (End)

en: Up
sl: Gor

en: Begin
sl: Začetek (Begin)

en: Right
sl: Desno

en: Ins
sl: Vstavljalka (Ins)

en: Del
sl: Brisalka (Del)

en: Tab
sl: Tabulatorka (Tab)

en: BackSpace
sl: Vračalka

en: Return
sl: Vračalka

en: Pause
sl: Premor

en: Esc
sl: Ubežnica (Esc)

en: Print
sl: Natisni

en: Insert
sl: Vstavi

en: Menu
sl: Meni

en: Control
sl: Krmilka

en: Delete
sl: Izbriši

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sl: Razporeditev tipk "%s"
    Avtorske pravice &#169; razvijalci X.Org Foundation in XKeyboardConfig
    Za dovoljenja si oglejte metapodatke paketa

en: Unknown
sl: Neznano

en: Keyboard Layout "%s"
sl: Razpored tipkovnice "%s"

en: model "%s", %s and %s
sl: model "%s", %s in %s

en: no layout
sl: ni razporeda

en: no options
sl: ni možnosti

en: Keyboard model
sl: Model tipkovnice

en: keyboard model
sl: model tipkovnice

en: Keyboard layout
sl: Razpored tipkovnice

en: keyboard layout
sl: razpored tipkovnice

en: Keyboard options
sl: Možnosti tipkovnice

en: Keyboard Update Handlers
sl: Krmilniki posodobitev tipkovnice

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
sl: Zbirka skript, ki se izvedejo ob ponovnem nalaganju stanja tipkovnice. Uporabno za ponovno uveljavljanje prilagoditev, temelječih na xmodmap

en: modmap file list
sl: seznam datotek modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
sl: Seznam datotek modmap, razpoložljivih v mapi $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
sl: Privzeta skupina, dodeljena pri ustvarjenju okna

en: Keep and manage separate group per window
sl: Ohrani in upravljaj ločene skupine po oknih

en: Save/restore indicators together with layout groups
sl: Shrani/povrni kazalnike skupaj s skupinami razporeditev

en: Show layout names instead of group names
sl: Pokaži imena razporeditev namesto imen skupin

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sl: Pokaži imena razporeditev namesto imen skupin (samo za različice XFree, ki podpirajo različne razporeditve)

en: Load extra configuration items
sl: Naloži dodatne nastavitvene predmete

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sl: Nalaganje posebnih, redko uporabljenih razporeditev in možnosti

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
sl: Prepreči opozorilo "X sysconfig je spremenjen"

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
sl: Dovoli izklop ikone indikatorja tipkovnice na pladnju

en: Show keyboard leds indicator
sl: Prikaži led indikatorje tipkovcnie

en: The Keyboard Preview, X offset
sl: Predogled tipkovnice, odmik X

en: The Keyboard Preview, Y offset
sl: Predogled tipkovnice, odmik Y

en: The Keyboard Preview, width
sl: Predogled tipkovnice, širina

en: The Keyboard Preview, height
sl: Predogled tipkovnice, višina

en: Secondary groups
sl: Drugotne skupine

en: The font
sl: Pisava

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
sl: Pisava za indikator razporeda. To naj bo v obliki "[SEZNAM-DRUŽIN] [MOŽNOSTI-SLOGA] [VELIKOST]"

en: The foreground color
sl: Barva ospredja

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
sl: Barva ospredja za indikator razporeda. To naj bo v "R G B" obliki, npr. "255 0 0"

en: The background color
sl: Barva ozadja

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
sl: Barva ozadja za indikator razporeda. To naj bo v "R G B" obliki, npr. "255 0 0"

en: Keyboard Layout
sl: Razporeditev tipk

en: Keyboard Indicator Test (%s)
sl: Preizkus kazalnika tipkovnice (%s)

en: Indicator:
sl: Kazalnik:
