libmatekbd 1.25.0 - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: There was an error loading an image: %s
uk: Помилка завантаження зображення: %s

en: XKB initialization error
uk: Помилка ініціалізації XKB

en: Scroll
    Lock
uk: Гортання
    Блокування

en: Home
uk: Домівка

en: Left
uk: Ліворуч

en: Up
uk: Угору

en: Right
uk: Праворуч

en: Enter
uk: Обчислити результат

en: Pause
uk: Павза

en: Print
uk: Друк

en: Insert
uk: Вставити

en: Menu
uk: Меню

en: Delete
uk: Вилучити

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
uk: Розкладка набірниці "%s"
    Авторське право &#169; X.Org Foundation і помічники у написанні XKeyboardConfig
    Ліцензійні умови викладено у метаданих

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Keyboard Layout "%s"
uk: Розкладка набірниці "%s"

en: model "%s", %s and %s
uk: модель "%s", %s та %s

en: no layout
uk: немає розкладки

en: no options
uk: немає параметрів

en: Keyboard model
uk: Модель набірниці

en: keyboard model
uk: модель набірниці

en: Keyboard layout
uk: Розкладка набірниці

en: keyboard layout
uk: розкладка набірниці

en: Keyboard options
uk: Додаткові параметри набірниці

en: Keyboard Update Handlers
uk: Опрацьовники оновлення набірниці

en: A collection of scripts to run whenever the keyboard state is reloaded. Useful for re-applying xmodmap based adjustments
uk: Колекція сценаріїв, які запускаються при перезавантаженні стану набірниці. Корисно для повторного накладання корекцій на основі xmodmap

en: modmap file list
uk: перелік файлів modmap

en: A list of modmap files available in the $HOME directory.
uk: Перелік файлів modmap, доступних у каталозі $HOME.

en: Default group, assigned on window creation
uk: Типова група, яка призначається при створенні вікна

en: Keep and manage separate group per window
uk: Зберігати та підтримувати різні групи для окремих вікон

en: Save/restore indicators together with layout groups
uk: Зберігати/відновлювати індикатори разом із групами

en: Show layout names instead of group names
uk: Показувати назви розкладок замість назв груп

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
uk: Показувати назви замість назв груп (лише для версій XFree, які підтримують декілька розкладок)

en: Load extra configuration items
uk: Завантажити додаткові елементи налаштування

en: Load exotic, rarely used layouts and options
uk: Завантажити екзотичні, рідко вживані розкладки та параметри

en: Suppress the "X sysconfig changed" warning message
uk: Не виводити повідомлення "Змінилася конфігурація X"

en: Allow to disable the keyboard indicator tray icon
uk: Дозволяє вимкнути піктограму індикатора набірниці у системній таці.

en: Show keyboard leds indicator
uk: Показувати світлодіодний індикатор набірниці

en: The Keyboard Preview, X offset
uk: Передпрогляд, зсув по X

en: The Keyboard Preview, Y offset
uk: Передпрогляд, зсув по Y

en: The Keyboard Preview, width
uk: Передпрогляд, ширина

en: The Keyboard Preview, height
uk: Передпрогляд, висота

en: Secondary groups
uk: Другорядні групи

en: The font
uk: Шрифт

en: The font for the layout indicator. This should be in "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" format.
uk: Шрифт індикатора розкладки. Має бути у форматі: "[FAMILY-LIST] [STYLE-OPTIONS] [SIZE]" .

en: The foreground color
uk: Колір тексту

en: The foreground color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
uk: Колір переднього плану для індикатора розкладки. Має бути у форматі "RGB ", наприклад " 255 ​​0 0 " .

en: The background color
uk: Колір тла

en: The background color for the layout indicator. This should be in "R G B" format, for example "255 0 0".
uk: Колір тла для індикатора розкладки. Має бути у форматі "RGB ", наприклад " 255 ​​0 0 " .

en: Keyboard Layout
uk: Розкладка набірниці

en: Keyboard Indicator Test (%s)
uk: Перевірка індикатора набірниці (%s)

en: Indicator:
uk: Індикатор:
