libmatekbd 1.25.0 - en to uz translation catalogue (23 entries)

en: Home
uz: Uy

en: Left
uz: Chap

en: Right
uz: Oʻng

en: Enter
uz: Kiritish

en: Print
uz: Chop etish

en: Insert
uz: Kiritish

en: Menu
uz: Menyu

en: Delete
uz: O'chirish

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Keyboard Layout "%s"
uz: Klaviatura Tartibi "%s"

en: model "%s", %s and %s
uz: model "%s", %s va %s

en: no layout
uz: tugmalar tartibi yo'q

en: no options
uz: xossalar yo'q

en: Keyboard model
uz: Klaviatura rusumi

en: keyboard model
uz: klaviatura rusumi

en: Keyboard layout
uz: Klaviatura tartibi

en: keyboard layout
uz: klaviatura tartibi

en: Keyboard options
uz: Klaviatura moslamalari

en: The font
uz: Shrift

en: The foreground color
uz: Oldi fon rangi

en: The background color
uz: Orqa fon rangi

en: Keyboard Layout
uz: Klaviatura Tartibi

en: Keyboard Indicator Test (%s)
uz: Klaviatura Indikatori Sinovi (%s)
