libmatekbd 1.25.0 - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: Home
wa: Måjhon

en: Left
wa: Hintche

en: Right
wa: Droete

en: Print
wa: Imprimer

en: Delete
wa: Disfacer

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou
