libmatekbd 1.25.0 - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Home
xh: Ekhaya

en: Print
xh: Shicilela

en: Shift
xh: I-Shift

en: Alt
xh: I-Alt

en: Delete
xh: Cima

en: Unknown
xh: Ayaziwa
