libmatekbd 1.25.0 - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Left
ne: बायाँ

en: Up
ne: माथि

en: Right
ne: दायाँ

en: Print
ne: मुद्रण गर्नुहोस्

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात
