libmatekbd 1.25.0 - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: صفحہ اول

en: Left
ur: بائیں

en: Up
ur: اوپر

en: Right
ur: دائیں

en: Print
ur: چھاپیں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Unknown
ur: نامعلوم
