libmatemixer 1.23.0 - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Headset
af: Kopstuk

en: Phone
af: Telefoon

en: Headphones
af: Oorfone

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: On
af: Aan

en: Off
af: Af

en: Peak detect
af: Spitsopsporing
