libmatemixer 1.23.0 - en to as translation catalogue (11 entries)

en: Headset
as: হেড-ছেট

en: Phone
as: ফোন

en: Music
as: সঙ্গীত

en: Video
as: ভিডিও

en: Headphones
as: হেড-ফোন

en: Enabled
as: সক্ৰিয়

en: Disabled
as: নিষ্ক্ৰিয়

en: On
as: অন

en: Off
as: বন্ধ

en: Volume
as: আয়তন

en: Peak detect
as: সৰ্বাধিক মাত্ৰা চিনাক্ত
