libmatemixer 1.23.0 - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Headset
ast: Auriculares

en: Phone
ast: Teléfonu

en: Music
ast: Música

en: Video
ast: Videu

en: Headphones
ast: Auriculares

en: Enabled
ast: Habilitáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: On
ast: Encesu

en: Off
ast: Apagáu

en: Peak detect
ast: Detectar picos
