libmatemixer 1.23.0 - en to be translation catalogue (120 entries)

en: Master
be: Агульны

en: Hardware Master
be: Агульны апаратны

en: Speaker
be: Дынамік

en: Desktop Speaker
be: Настольны дынамік

en: Front Speaker
be: Пярэдні дынамік

en: Headphone
be: Слухаўкі

en: Headphone 2
be: Слухаўкі 2

en: Headset
be: Гарнітура

en: Surround Speaker
be: Surround-дынамік

en: Center Speaker
be: Цэнтральны дынамік

en: CLFE Speaker
be: CLFE-дынамік

en: Digital
be: Лічбавы

en: Master Mono
be: Агульны мона

en: Master Digital
be: Агульны лічбавы

en: Side Speaker
be: Баковы дынамік

en: Rear Speaker
be: Задні дынамік

en: Wave
be: Хваля

en: Phone
be: Тэлефон

en: Music
be: Музыка

en: LFE Speaker
be: LFE-дынамік

en: Bass Speaker
be: Сабвуфер

en: PC Speaker
be: Дынамік ПК

en: Synth
be: Сінтэзатар

en: Synth/MIDI
be: Сінтэзатар/MIDI

en: Bass
be: НЧ

en: Treble
be: ВЧ

en: Capture
be: Захоп

en: Microphone
be: Мікрафон

en: Microphone/Line In
be: Мікрафон/Лінейны ўваход

en: Internal Microphone
be: Убудаваны мікрафон

en: Front Microphone
be: Пярэдні мікрафон

en: Rear Microphone
be: Задні мікрафон

en: Dock Microphone
be: Мікрафон док-станцыі

en: Headphone Microphone
be: Мікрафон слухавак

en: Headset Microphone
be: Мікрафон гарнітуры

en: Inverted Internal Microphone
be: Інвертаваны ўбудаваны мікрафон

en: Line In
be: Лінейны ўваход

en: Auxiliary
be: Узмацненне

en: Video
be: Відэа

en: TV Tuner
be: TV-цюнер

en: Microphone Boost
be: Узмацненне мікрафона

en: Microphone Boost (+20dB)
be: Узмацненне мікрафона (+20дБ)

en: Internal Microphone Boost
be: Узмацненне ўбудаванага мікрафона

en: Front Microphone Boost
be: Узмацненне пярэдняга мікрафона

en: Rear Microphone Boost
be: Узмацненне задняга мікрафона

en: Dock Microphone Boost
be: Узмацненне мікрафона док-станцыі

en: Headphone Microphone Boost
be: Узмацненне мікрафона слухавак

en: Headset Microphone Boost
be: Узмацненне мікрафона гарнітуры

en: Line In Boost
be: Узмацненне лінейнага ўвахода

en: Analog Output
be: Аналагавы выхад

en: Analog Source
be: Аналагавая крыніца

en: Capture Source
be: Крыніца захопу

en: Input Source
be: Крыніца ўваходнага сігналу

en: Digital Input Source
be: Лічбавая крыніца ўваходнага сігналу

en: PCM Capture Source
be: Крыніца PCM-захопу

en: Digital Playback Source
be: Лічбавая крыніца прайгравання

en: Mono Output
be: Мона-выхад

en: Shared Microphone/Line In
be: Агульны мікрафон/Лінейны ўваход

en: Microphone Jack Mode
be: Рэжым мікрафоннага раз'ёма

en: Surround Jack Mode
be: Рэжым сабвуфернага раз'ёма

en: Auto-Mute Mode
be: Рэжым аўтазаглушэння

en: External Amplifier
be: Знешні ўзмацняльнік

en: Bass Boost
be: Узмацненне НЧ

en: Capture Boost
be: Узмацненне захопу

en: Digital In
be: Лічбавы ўваход

en: Digital Default PCM
be: Стандартны лічбавы PCM

en: Optical
be: Аптычны

en: Auto Gain Control
be: Аўтаматычны кантроль узмацнення

en: Mix
be: Мікшар

en: Mix Mono
be: Мікшар мона

en: Microphone Capture
be: Захоп з мікрафона

en: Input 1
be: Уваход 1

en: Input 2
be: Уваход 2

en: Speakers
be: Дынамікі

en: Headphones
be: Слухаўкі

en: Front Panel Headphones
be: Слухаўкі пярэдняй панэлі

en: Microphone 1
be: Мікрафон 1

en: Microphone 2
be: Мікрафон 2

en: Microphone In
be: Мікрафонны ўваход

en: Internal Microphone 1
be: Убудаваны мікрафон 1

en: Internal Digital Microphone
be: Убудаваны лічбавы мікрафон

en: Digital Microphone
be: Лічбавы мікрафон

en: Digital Microphone 1
be: Лічбавы мікрафон 1

en: Digital Microphone 2
be: Лічбавы мікрафон 2

en: External Microphone
be: Вонкавы мікрафон

en: Camera Microphone
be: Мікрафон камеры

en: Analog
be: Аналагавы

en: Analog In
be: Аналагавы ўваход

en: Analog Inputs
be: Аналагавыя ўваходы

en: Line In/Microphone
be: Лінейны ўваход/Мікрафон

en: Auxiliary In
be: Уваход узмацняльніка

en: Auxiliary 0
be: Узмацняльнік 0

en: Auxiliary 1
be: Узмацняльнік 1

en: Auxiliary 2
be: Узмацняльнік 2

en: Auxiliary 3
be: Узмацняльнік 3

en: Docking Station
be: Док-станцыя

en: Mixer
be: Мікшар

en: Unknown 1
be: Невядомы 1

en: Unknown 2
be: Невядомы 2

en: Enabled
be: Уключаны

en: Disabled
be: Адключаны

en: On
be: Укл.

en: Off
be: Адкл.

en: OSS Mixer %d
be: OSS-мікшар %d

en: Volume
be: Гучнасць

en: Record
be: Запіс

en: Input Gain
be: Уваходнае ўзмацненне

en: Output Gain
be: Выходнае ўзмацненне

en: Line In 1
be: Лінейны ўваход 1

en: Line In 2
be: Лінейны ўваход 2

en: Line In 3
be: Лінейны ўваход 3

en: Digital 1
be: Лічбавы 1

en: Digital 2
be: Лічбавы 2

en: Digital 3
be: Лічбавы 3

en: Phone In
be: Тэлефонны ўваход

en: Phone Out
be: Тэлефонны выхад

en: Radio
be: Радыё

en: Connector
be: Раздым

en: Profile
be: Профіль

en: Peak detect
be: Выяўленне піка гучнасці
