libmatemixer 1.23.0 - en to bg translation catalogue (121 entries)

en: Master
bg: Главен

en: Hardware Master
bg: Главно устройство

en: Speaker
bg: Високоговорител

en: Desktop Speaker
bg: Високоговорител на компютъра

en: Front Speaker
bg: Преден високоговорител

en: Headphone
bg: Слушалка

en: Headphone 2
bg: Слушалка 2

en: Headset
bg: Слушалки

en: Surround Speaker
bg: Обгражадащ високоговорител

en: Center Speaker
bg: Централен високоговорител

en: CLFE Speaker
bg: CLFE високоговорител

en: Digital
bg: Цифров

en: Master Mono
bg: Главен моно

en: Master Digital
bg: Главен цифров

en: Side Speaker
bg: Страничен високоговорител

en: Rear Speaker
bg: Заден вискоговорител

en: Wave
bg: Вълна

en: Phone
bg: Телефон

en: CD
bg: Компактдиск

en: Music
bg: Музика

en: LFE Speaker
bg: LFE високоговорител

en: Bass Speaker
bg: Нискочестотен високоговорител

en: PC Speaker
bg: Компютърен високоговорител

en: Synth
bg: Синтезиран

en: Synth/MIDI
bg: Синтезиран/MIDI

en: Bass
bg: Ниски честоти

en: Treble
bg: Високи честоти

en: Capture
bg: Улавяне

en: Microphone
bg: Микрофон

en: Microphone/Line In
bg: Микрофон/Входен канал

en: Internal Microphone
bg: Вътрешен микрофон

en: Front Microphone
bg: Преден микрофон

en: Rear Microphone
bg: Заден микрофон

en: Dock Microphone
bg: Външен микрофон

en: Headphone Microphone
bg: Микрофон на слушалка

en: Headset Microphone
bg: Микфорон на слушалки

en: Inverted Internal Microphone
bg: Обърнат вътрешен микрофон

en: Line In
bg: Входен канал

en: Auxiliary
bg: Aux порт

en: Video
bg: Видео

en: TV Tuner
bg: ТВ тунер

en: Microphone Boost
bg: Усилване на микрофона

en: Microphone Boost (+20dB)
bg: Усилване на микрофона (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
bg: Усилване на вътрешния микрофон

en: Front Microphone Boost
bg: Усилване на преден микрофон

en: Rear Microphone Boost
bg: Усилване на заден микрофон

en: Dock Microphone Boost
bg: Усилване на външен микрофон

en: Headphone Microphone Boost
bg: Усилване на микрофона на слушалката

en: Headset Microphone Boost
bg: Усилване на микорофона на слушалките

en: Line In Boost
bg: Усилване на входния канал

en: Analog Output
bg: Аналогов изход

en: Analog Source
bg: Аналогов вход

en: Capture Source
bg: Улавяне на входния сигнал

en: Input Source
bg: Входен източник

en: Digital Input Source
bg: Цифров входен източник

en: PCM Capture Source
bg: PCM улавяне на входния сигнал

en: Digital Playback Source
bg: Цифров източник на възпроизвеждане

en: Mono Output
bg: Моно изход

en: Shared Microphone/Line In
bg: Споденел Микрофон/Входен канал

en: Microphone Jack Mode
bg: Режим на жака на микрофона

en: Surround Jack Mode
bg: Режим на жака на обграждащия звук

en: Auto-Mute Mode
bg: Режим на автоматичо изключване на звука

en: External Amplifier
bg: Външен усилвател

en: Bass Boost
bg: Усилване на ниските честоти

en: Capture Boost
bg: Усилване на улавянето

en: Digital In
bg: Цифров вход

en: Digital Default PCM
bg: Цифров PCM по подразбиране

en: Optical
bg: Оптичен

en: Auto Gain Control
bg: Контрол на автоматичното усилване

en: Mix
bg: Смесване

en: Mix Mono
bg: Смесване на моно

en: Microphone Capture
bg: Улавяне от микрофона

en: Input 1
bg: Вход 1

en: Input 2
bg: Вход 2

en: Speakers
bg: Високоговорители

en: Headphones
bg: Слушалки

en: Front Panel Headphones
bg: Слушалки на предния панел

en: Microphone 1
bg: Микрофон 1

en: Microphone 2
bg: Микрофон 2

en: Microphone In
bg: Входен микрофон

en: Internal Microphone 1
bg: Вътрешен микрофон 1

en: Internal Digital Microphone
bg: Вътрешен цифров микрофон

en: Digital Microphone
bg: Цифров микрофон

en: Digital Microphone 1
bg: Цифров микрофон 1

en: Digital Microphone 2
bg: Цифров микрофон 2

en: External Microphone
bg: Външен микрофон

en: Camera Microphone
bg: Микрофон на камера

en: Analog
bg: Аналогов

en: Analog In
bg: Аналогов вход

en: Analog Inputs
bg: Аналогови входове

en: Line In/Microphone
bg: Входен канал/Микрофон

en: Auxiliary In
bg: Допълнителен вход

en: Auxiliary 0
bg: Допълнителен 0

en: Auxiliary 1
bg: Допълнителен 1

en: Auxiliary 2
bg: Допълнителен 2

en: Auxiliary 3
bg: Допълнителен 3

en: Docking Station
bg: Станция за включване

en: Mixer
bg: Миксер

en: Unknown 1
bg: Непознат 1

en: Unknown 2
bg: Непознат 2

en: Enabled
bg: Разрешено

en: Disabled
bg: Изключена

en: On
bg: Включено

en: Off
bg: Изключено

en: OSS Mixer %d
bg: OSS миксер %d

en: Volume
bg: Дял

en: Record
bg: Запис

en: Input Gain
bg: Усилване на входа

en: Output Gain
bg: Усилване на изхода

en: Line In 1
bg: Входен канал 1

en: Line In 2
bg: Входен канал 2

en: Line In 3
bg: Входен канал 3

en: Digital 1
bg: Цифров 1

en: Digital 2
bg: Цифров 2

en: Digital 3
bg: Цифров 3

en: Phone In
bg: Телефон-вход

en: Phone Out
bg: Телефон-изход

en: Radio
bg: Радио

en: Connector
bg: Връзка

en: Profile
bg: Профил

en: Peak detect
bg: Засичане на максимумите
