libmatemixer 1.23.0 - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Music
br: Sonerezh

en: Enabled
br: Gweredekaet

en: Disabled
br: Diweredekaet

en: On
br: Gweredekaet

en: Off
br: Deweredekaet
