libmatemixer 1.23.0 - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Music
bs: Muzika

en: LFE Speaker
bs: LFE Zvučnik

en: Microphone
bs: Mikrofon

en: Front Microphone
bs: Prednji Mikrofon

en: Microphone 1
bs: Mikrofon 1

en: Microphone 2
bs: Mikrofon 2

en: Enabled
bs: Uključeno

en: Disabled
bs: Onemogućeno

en: On
bs: Uključen

en: Off
bs: Isključen
