libmatemixer 1.23.0 - en to ca translation catalogue (115 entries)

en: Master
ca: Màster

en: Hardware Master
ca: Màster del maquinari

en: Speaker
ca: Altaveu

en: Desktop Speaker
ca: Altaveu d'escriptori

en: Front Speaker
ca: Altaveu frontal

en: Headphone
ca: Auriculars

en: Headphone 2
ca: Auriculars 2

en: Headset
ca: Auricular

en: Surround Speaker
ca: Altaveu envoltant

en: Center Speaker
ca: Altaveu central

en: CLFE Speaker
ca: Altaveu CLFE

en: Master Mono
ca: Mono del màster

en: Master Digital
ca: Digital del màster

en: Side Speaker
ca: Altaveu lateral

en: Rear Speaker
ca: Altaveu del darrere

en: Wave
ca: Ona

en: Phone
ca: Telèfon

en: Music
ca: Música

en: LFE Speaker
ca: Altaveu LFE

en: Bass Speaker
ca: Altaveu de greus

en: PC Speaker
ca: Altaveu d'ordinador personal

en: Synth
ca: Sintetitzador

en: Synth/MIDI
ca: Sintetitzador o MIDI

en: Bass
ca: Greus

en: Treble
ca: Aguts

en: Capture
ca: Captura

en: Microphone
ca: Micròfon

en: Microphone/Line In
ca: Micròfon o entrada de línia

en: Internal Microphone
ca: Micròfon intern

en: Front Microphone
ca: Micròfon frontal

en: Rear Microphone
ca: Micròfon del darrere

en: Dock Microphone
ca: Micròfon de l'acoblador

en: Headphone Microphone
ca: Micròfon dels auriculars

en: Headset Microphone
ca: Micròfon de l'auricular

en: Inverted Internal Microphone
ca: Micròfon intern amb inversió

en: Line In
ca: Entrada de línia

en: Auxiliary
ca: Auxiliar

en: Video
ca: Vídeo

en: TV Tuner
ca: Sintonitzador de TV

en: Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon

en: Microphone Boost (+20dB)
ca: Accentuació del micròfon (+20 dB)

en: Internal Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon intern

en: Front Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon del davant

en: Rear Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon del darrere

en: Dock Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon de l'acoblador

en: Headphone Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon dels auriculars

en: Headset Microphone Boost
ca: Accentuació del micròfon de l'auricular

en: Line In Boost
ca: Accentuació de l'entrada de línia

en: Analog Output
ca: Sortida analògica

en: Analog Source
ca: Origen analògic

en: Capture Source
ca: Origen de la captura

en: Input Source
ca: Origen de l'entrada

en: Digital Input Source
ca: Origen de l'entrada digital

en: PCM Capture Source
ca: Origen de la captura PCM

en: Digital Playback Source
ca: Origen de la reproducció digital

en: Mono Output
ca: Sortida mono

en: Shared Microphone/Line In
ca: Micròfon compartit o entrada de línia compartida

en: Microphone Jack Mode
ca: Mode de connector de micròfon

en: Surround Jack Mode
ca: Mode de connector envoltant

en: Auto-Mute Mode
ca: Mode de silenci automàtic

en: External Amplifier
ca: Amplificador extern

en: Bass Boost
ca: Accentuació dels baixos

en: Capture Boost
ca: Accentuació de la captura

en: Digital In
ca: Entrada digital

en: Digital Default PCM
ca: PCM digital per defecte

en: Optical
ca: Òptic

en: Auto Gain Control
ca: Control automàtic de guany

en: Mix
ca: Mesclador

en: Mix Mono
ca: Mesclador mono

en: Microphone Capture
ca: Captura del micròfon

en: Input 1
ca: Entrada 1

en: Input 2
ca: Entrada 2

en: Speakers
ca: Altaveus

en: Headphones
ca: Auriculars

en: Front Panel Headphones
ca: Auriculars del tauler frontal

en: Microphone 1
ca: Micròfon 1

en: Microphone 2
ca: Micròfon 2

en: Microphone In
ca: Entrada del micròfon

en: Internal Microphone 1
ca: Micròfon intern 1

en: Internal Digital Microphone
ca: Micròfon digital intern

en: Digital Microphone
ca: Micròfon digital

en: Digital Microphone 1
ca: Micròfon digital 1

en: Digital Microphone 2
ca: Micròfon digital 2

en: External Microphone
ca: Micròfon extern

en: Camera Microphone
ca: Micròfon de la càmera

en: Analog
ca: Analògic

en: Analog In
ca: Entrada analògica

en: Analog Inputs
ca: Entrades analògiques

en: Line In/Microphone
ca: Entrada de línia o micròfon

en: Auxiliary In
ca: Entrada auxiliar

en: Auxiliary 0
ca: Auxiliar 0

en: Auxiliary 1
ca: Auxiliar 1

en: Auxiliary 2
ca: Auxiliar 2

en: Auxiliary 3
ca: Auxiliar 3

en: Docking Station
ca: Estació d'acoblament

en: Mixer
ca: Mesclador

en: Unknown 1
ca: Desconegut 1

en: Unknown 2
ca: Desconegut 2

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: On
ca: Encès

en: Off
ca: Apagat

en: OSS Mixer %d
ca: Mesclador OSS %d

en: Volume
ca: Volum

en: Record
ca: Registra

en: Input Gain
ca: Guany de l'entrada

en: Output Gain
ca: Guany de la sortida

en: Line In 1
ca: Entrada de línia 1

en: Line In 2
ca: Entrada de línia 2

en: Line In 3
ca: Entrada de línia 3

en: Phone In
ca: Entrada del telèfon

en: Phone Out
ca: Sortida del telèfon

en: Radio
ca: Ràdio

en: Profile
ca: Perfil

en: Peak detect
ca: Detecció de pics
