libmatemixer 1.23.0 - en to cmn translation catalogue (10 entries)

en: Headset
cmn: 耳機麥克風

en: Phone
cmn: 電話

en: Music
cmn: 音樂

en: Video
cmn: 影音檔

en: Headphones
cmn: 頭戴式耳機

en: Enabled
cmn: 已啟用

en: On
cmn: 開

en: Off
cmn: 關閉

en: Volume
cmn: 裝置

en: Peak detect
cmn: 峰值檢測
