libmatemixer 1.23.0 - en to crh translation catalogue (5 entries)

en: Music
crh: Müzik

en: Enabled
crh: Qabilleştirilgen

en: Disabled
crh: Kapalı

en: On
crh: Açık

en: Off
crh: Kapalı
