libmatemixer 1.23.0 - en to cs translation catalogue (119 entries)

en: Master
cs: Hlavní kanál

en: Hardware Master
cs: Hlavní hardwarový kanál

en: Speaker
cs: Reproduktor

en: Desktop Speaker
cs: Desktop reproduktor

en: Front Speaker
cs: Přední reproduktor

en: Headphone
cs: Sluchátka

en: Headphone 2
cs: Sluchátka 2

en: Headset
cs: Sluchátka s mikrofonem

en: Surround Speaker
cs: Prostorový reproduktor

en: Center Speaker
cs: Střední reproduktor

en: CLFE Speaker
cs: Rozšíření basů na středním reproduktoru

en: Digital
cs: Digitální

en: Master Mono
cs: Hlavní kanál - mono

en: Master Digital
cs: Hlavní digitální kanál

en: Side Speaker
cs: Boční reproduktor

en: Rear Speaker
cs: Zadní reproduktor

en: Phone
cs: Sluchátka

en: Music
cs: Hudba

en: LFE Speaker
cs: Subwoofer

en: Bass Speaker
cs: Basový reproduktor

en: PC Speaker
cs: Vestavěný PC reproduktor

en: Synth
cs: Syntéza

en: Synth/MIDI
cs: Syntéza / MIDI

en: Bass
cs: Basy

en: Treble
cs: Výšky

en: Capture
cs: Zachytit

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Microphone/Line In
cs: Mikrofonní / linkový vstup

en: Internal Microphone
cs: Interní mikrofon

en: Front Microphone
cs: Přední mikrofon

en: Rear Microphone
cs: Zadní mikrofon

en: Dock Microphone
cs: Mikrofon v docku

en: Headphone Microphone
cs: Náhlavní mikrofon

en: Headset Microphone
cs: Náhlavní mikrofon

en: Inverted Internal Microphone
cs: Fázově obrácený vnitřní mikrofon

en: Line In
cs: Linkový vstup

en: Auxiliary
cs: Vstup vnějšího zdroje

en: TV Tuner
cs: TV tuner

en: FM
cs: FM - rádio

en: Microphone Boost
cs: Zesílení mikrofonu

en: Microphone Boost (+20dB)
cs: Zesílení mikrofonu (+20 dB)

en: Internal Microphone Boost
cs: Zesílení vnitřního mikrofonu

en: Front Microphone Boost
cs: Zesílení předního mikrofonu

en: Rear Microphone Boost
cs: Zesílení zadního mikrofonu

en: Dock Microphone Boost
cs: Zesílení mikrofonu v docku

en: Headphone Microphone Boost
cs: Zesílení náhlavního mikrofonu

en: Headset Microphone Boost
cs: Zesílení náhlavního mikrofonu

en: Line In Boost
cs: Zesílení linkového vstupu

en: Analog Output
cs: Analogový výstup

en: Analog Source
cs: Analogový zdroj

en: Capture Source
cs: Zdroj zachytávání - nahrávání

en: Input Source
cs: Vstupní zdroj

en: Digital Input Source
cs: Vstupní digitální zdroj

en: PCM Capture Source
cs: Zdroj zachytávání PCM

en: Digital Playback Source
cs: Zdroj digitálního přehrávání

en: Mono Output
cs: Výstup mono

en: Shared Microphone/Line In
cs: Sdílená zdířka mikrofon / linkový vstup

en: Microphone Jack Mode
cs: Režim mikrofonní zdířky

en: Surround Jack Mode
cs: Režim zdířky prostorového zvuku

en: Auto-Mute Mode
cs: Režim automatického ztlumení

en: External Amplifier
cs: Vnější zesilovač

en: Bass Boost
cs: Zesílení basů

en: Capture Boost
cs: Zesílení nahrávacího zdroje

en: Digital In
cs: Digitální vstup

en: Digital Default PCM
cs: Výchozí PCM digitální

en: Optical
cs: Optický

en: Auto Gain Control
cs: Automatické nastavení úrovně zisku

en: Mix
cs: Směšovač

en: Mix Mono
cs: Směšovač mono

en: Microphone Capture
cs: Zachytáváni mikrofonu

en: Input 1
cs: Vstup 1

en: Input 2
cs: Vstup 2

en: Speakers
cs: Reproduktory

en: Headphones
cs: Sluchátka

en: Front Panel Headphones
cs: Sluchátka na předním panelu

en: Microphone 1
cs: Mikrofon 1

en: Microphone 2
cs: Mikrofon 2

en: Microphone In
cs: Vstup mikrofonu

en: Internal Microphone 1
cs: Vnitřní mikrofon 1

en: Internal Digital Microphone
cs: Vnitřní digitální mikrofon

en: Digital Microphone
cs: Digitální mikrofon

en: Digital Microphone 1
cs: Digitální mikrofon 1

en: Digital Microphone 2
cs: Digitální mikrofon 2

en: External Microphone
cs: Vnější mikrofon

en: Camera Microphone
cs: Mikrofon webcamery

en: Analog
cs: Analogový

en: Analog In
cs: Analogový vstup

en: Analog Inputs
cs: Analogové vstupy

en: Line In/Microphone
cs: Linkový / Mikrofonní vstup

en: Auxiliary In
cs: Vstup vnějšího zdroje

en: Auxiliary 0
cs: Vnější zdroj 0

en: Auxiliary 1
cs: Vnější zdroj 1

en: Auxiliary 2
cs: Vnější zdroj 2

en: Auxiliary 3
cs: Vnější zdroj 3

en: Docking Station
cs: Dockovací stanice

en: Mixer
cs: Směšovač

en: Unknown 1
cs: Neznámý 1

en: Unknown 2
cs: Neznámý 2

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: On
cs: Zapnout

en: Off
cs: Vypnout

en: OSS Mixer %d
cs: Směšovač OSS %d

en: Volume
cs: Svazek

en: Record
cs: Záznam

en: Input Gain
cs: Vstupní citlivost

en: Output Gain
cs: Výstupní citlivost

en: Line In 1
cs: Linkový vstup 1

en: Line In 2
cs: Linkový vstup 2

en: Line In 3
cs: Linkový vstup 3

en: Digital 1
cs: Digitál 1

en: Digital 2
cs: Digitál 2

en: Digital 3
cs: Digitál 3

en: Phone In
cs: Sluchátkový vstup

en: Phone Out
cs: Sluchátkový výstup

en: Radio
cs: Rádio

en: Connector
cs: Konektor

en: Profile
cs: Profil

en: Peak detect
cs: Detekce hlasitostních špiček
