libmatemixer 1.23.0 - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Music
cy: Cerddoriaeth

en: Video
cy: Fideo

en: Enabled
cy: Galluogwyd

en: Disabled
cy: Analluogwyd

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Volume
cy: Cyfrol
