libmatemixer 1.23.0 - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Music
dz: སྙན་ཆ།

en: Video
dz: ཝི་ཌིའོ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་བཟོ་ཡོདཔ་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Volume
dz: སྦུང་ཚད།
