libmatemixer 1.23.0 - en to el translation catalogue (118 entries)

en: Master
el: Κύρια έξοδος

en: Hardware Master
el: Κύρια έξοδος Υλικού

en: Speaker
el: Ηχείο

en: Desktop Speaker
el: Επιτραπέζια Ηχεία

en: Front Speaker
el: Μπροστινό ηχείο

en: Headphone
el: Ακουστικά

en: Headphone 2
el: Ακουστικά 2

en: Headset
el: Ακουστικά με μικρόφωνο

en: Surround Speaker
el: Ηχεία Surround

en: Center Speaker
el: Κεντρικό ηχείο

en: CLFE Speaker
el: Ηχεία CLFE

en: Digital
el: Ψηφιακή

en: Master Mono
el: Κύρια έξοδος Μονοφωνικού

en: Master Digital
el: Κύρια έξοδος Ψηφιακού

en: Side Speaker
el: Πλευρικά Ηχεία

en: Rear Speaker
el: Οπίσθια Ηχεία

en: Wave
el: Κυματομορφή

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Music
el: Μουσική

en: LFE Speaker
el: Ηχείο χαμηλών συχνοτήτων

en: Bass Speaker
el: Ηχείο Μπάσων

en: PC Speaker
el: Ηχείο υπολογιστή

en: Bass
el: Μπάσα

en: Treble
el: Πρίμα

en: Capture
el: Ηχογράφηση

en: Microphone
el: Μικρόφωνο

en: Microphone/Line In
el: Μικρόφωνο/Είσοδος

en: Internal Microphone
el: Εσωτερικό Μικρόφωνο

en: Front Microphone
el: Εμπρόσθιο Μικρόφωνο

en: Rear Microphone
el: Οπίσθιο Μικρόφωνο

en: Dock Microphone
el: Μικρόφωνο Βάσης

en: Headphone Microphone
el: Μικρόφωνο Ακουστικών

en: Headset Microphone
el: Μικρόφωνο Ακουστικών με μικρόφωνο

en: Inverted Internal Microphone
el: Εσωτερικό Μικρόφωνο Ανεστραμμένου Σήματος

en: Line In
el: Είσοδος

en: Auxiliary
el: Βοηθητική Είσοδος

en: Video
el: Βίντεο

en: TV Tuner
el: Δέκτης TV

en: Microphone Boost
el: Ενίσχυση Μικροφώνου

en: Microphone Boost (+20dB)
el: Ενίσχυση Μικροφώνου (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
el: Ενίσχυση Εσωτερικού Μικροφώνου

en: Front Microphone Boost
el: Ενίσχυση Εμπρόσθιου Μικροφώνου

en: Rear Microphone Boost
el: Ενίσχυση Οπίσθιου Μικροφώνου

en: Dock Microphone Boost
el: Ενίσχυση Μικροφώνου Βάσης

en: Headphone Microphone Boost
el: Ενίσχυση Μικροφώνου Ακουστικών

en: Headset Microphone Boost
el: Ενίσχυση Μικροφώνου Ακουστικών με μικρόφωνο

en: Line In Boost
el: Ενίσχυση Γραμμής Εισόδου

en: Analog Output
el: Αναλογική Έξοδος

en: Analog Source
el: Αναλογική Πηγή

en: Capture Source
el: Πηγή Ηχογράφησης

en: Input Source
el: Πηγή Εισόδου

en: Digital Input Source
el: Πηγή Ψηφιακής Εισόδου

en: PCM Capture Source
el: Πηγή Ηχογράφησης PCM

en: Digital Playback Source
el: Πηγή Ψηφιακής Αναπαραγωγής

en: Mono Output
el: Μονοφωνική Έξοδος

en: Shared Microphone/Line In
el: Διπλή λειτουργία Μικρόφωνο/Είσοδος

en: Microphone Jack Mode
el: Λειτουργία Υποδοχής Μικροφώνου

en: Surround Jack Mode
el: Λειτουργία Υποδοχής Surround

en: Auto-Mute Mode
el: Λειτουργία Αυτόματης Σίγασης

en: External Amplifier
el: Εξωτερικός Ενισχυτής

en: Bass Boost
el: Ενίσχυση Μπάσων

en: Capture Boost
el: Ενίσχυση Ηχογράφησης

en: Digital In
el: Ψηφιακή Είσοδος

en: Digital Default PCM
el: Προεπιλεγμένο Ψηφιακό PCM

en: Optical
el: Οπτική

en: Auto Gain Control
el: Αυτόματος Έλεγχος Προσαύξησης Έντασης

en: Mix
el: Μίξη

en: Mix Mono
el: Μονοφωνική Μίξη

en: Microphone Capture
el: Ηχογράφηση Μικροφώνου

en: Input 1
el: Είσοδος 1

en: Input 2
el: Είσοδος 2

en: Speakers
el: Ηχεία

en: Headphones
el: Ακουστικά

en: Front Panel Headphones
el: Ακουστικά Εμπρόσθιου Πάνελ

en: Microphone 1
el: Μικρόφωνο 1

en: Microphone 2
el: Μικρόφωνο 2

en: Microphone In
el: Είσοδος Μικροφώνου

en: Internal Microphone 1
el: Εσωτερικό Μικρόφωνο 1

en: Internal Digital Microphone
el: Εσωτερικό Ψηφιακό Μικρόφωνο

en: Digital Microphone
el: Ψηφιακό Μικρόφωνο

en: Digital Microphone 1
el: Ψηφιακό Μικρόφωνο 1

en: Digital Microphone 2
el: Ψηφιακό Μικρόφωνο 2

en: External Microphone
el: Εξωτερικό Μικρόφωνο

en: Camera Microphone
el: Μικρόφωνο Κάμερας

en: Analog
el: Αναλογική

en: Analog In
el: Αναλογική Είσοδος

en: Analog Inputs
el: Αναλογικές Είσοδοι

en: Line In/Microphone
el: Γραμμή Εισόδου/Μικρόφωνο

en: Auxiliary In
el: Βοηθητική Είσοδος

en: Auxiliary 0
el: Βοηθητική 0

en: Auxiliary 1
el: Βοηθητική 1

en: Auxiliary 2
el: Βοηθητική 2

en: Auxiliary 3
el: Βοηθητική 3

en: Docking Station
el: Βάση Σύνδεσης

en: Mixer
el: Μίκτης

en: Unknown 1
el: Άγνωστο 1

en: Unknown 2
el: Άγνωστο 2

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: OSS Mixer %d
el: Μίκτης OSS %d

en: Volume
el: Xωρητικότητα

en: Record
el: Ηχογράφηση

en: Input Gain
el: Κέρδος Εισόδου

en: Output Gain
el: Κέρδος Εξόδου

en: Line In 1
el: Γραμμή Εισόδου 1

en: Line In 2
el: Γραμμή Εισόδου 2

en: Line In 3
el: Γραμμή Εισόδου 3

en: Digital 1
el: Ψηφιακή 1

en: Digital 2
el: Ψηφιακή 2

en: Digital 3
el: Ψηφιακή 3

en: Phone In
el: Είσοδος Τηλεφώνου

en: Phone Out
el: Έξοδος Τηλεφώνου

en: Radio
el: Ραδιόφωνο

en: Connector
el: Βύσμα

en: Profile
el: Προφίλ

en: Peak detect
el: Εντοπισμός Αιχμών
