libmatemixer 1.23.0 - en to es_CO translation catalogue (5 entries)

en: Headphone
es_CO: Audífonos

en: Music
es_CO: Música

en: Video
es_CO: Vídeo

en: External Microphone
es_CO: Micrófono Externo

en: Disabled
es_CO: Deshabilitado
