libmatemixer 1.23.0 - en to et translation catalogue (118 entries)

en: Master
et: Valjus

en: Hardware Master
et: Riistvara valjus

en: Speaker
et: Kõlar

en: Desktop Speaker
et: Arvutikõlar

en: Front Speaker
et: Eesmine kõlar

en: Headphone
et: Kõrvaklapid

en: Headphone 2
et: Kõrvaklapid 2

en: Headset
et: Peakomplekt

en: Surround Speaker
et: Surroundikõlar

en: Center Speaker
et: Keskmine kõlar

en: CLFE Speaker
et: CLFE-kõlar

en: Digital
et: Digitaalne

en: Master Mono
et: Mono valjus

en: Master Digital
et: Digitaalse valjus

en: Side Speaker
et: Külgkõlar

en: Rear Speaker
et: Tagumine kõlar

en: Wave
et: Heli

en: Phone
et: Telefon

en: Music
et: Muusika

en: LFE Speaker
et: LFE-kõlar

en: Bass Speaker
et: Bassikõlar

en: PC Speaker
et: Arvuti kõlar

en: Synth
et: Sünt

en: Synth/MIDI
et: Sünt/MIDI

en: Treble
et: Kõrged

en: Capture
et: Lindistus

en: Microphone
et: Mikrofon

en: Microphone/Line In
et: Mikrofon/liin sisse

en: Internal Microphone
et: Sisemine mikrofon

en: Front Microphone
et: Eesmine mikrofon

en: Rear Microphone
et: Tagumine mikrofon

en: Dock Microphone
et: Doki mikrofon

en: Headphone Microphone
et: Kõrvaklappide mikrofon

en: Headset Microphone
et: Peakomplekti mikrofon

en: Inverted Internal Microphone
et: Sisemikrofoni faas pööratud

en: Line In
et: Liin sisse

en: Auxiliary
et: Väline

en: TV Tuner
et: TV tüüner

en: Microphone Boost
et: Mikrofoni võimendus

en: Microphone Boost (+20dB)
et: Mikrofoni võimendus (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
et: Sisemikrofoni võimendus

en: Front Microphone Boost
et: Esimikrofoni võimendus

en: Rear Microphone Boost
et: Tagamikrofoni võimendus

en: Dock Microphone Boost
et: Dokimikrofoni võimendus

en: Headphone Microphone Boost
et: Peamikrofoni võimendus

en: Headset Microphone Boost
et: Peakomplekti mikrofoni võimendus

en: Line In Boost
et: Liinisisendi võimendus

en: Analog Output
et: Analoogväljund

en: Analog Source
et: Analoogsisend

en: Capture Source
et: Lindistuse sisend

en: Input Source
et: Sisendi allikas

en: Digital Input Source
et: Digitaalse sisendi allikas

en: PCM Capture Source
et: PCM lindistuse sisend

en: Digital Playback Source
et: Digitaalse taasesituse sisend

en: Mono Output
et: Monoväljund

en: Shared Microphone/Line In
et: Ühine mikrofon/liin sisse

en: Microphone Jack Mode
et: Mikrofoni pistiku režiim

en: Surround Jack Mode
et: Laiheli pistiku režiim

en: Auto-Mute Mode
et: Automaatselt tummaks režiim

en: External Amplifier
et: Väline võimendi

en: Bass Boost
et: Madalate võimendus

en: Capture Boost
et: Lindistuse võimendus

en: Digital In
et: Digitaalne sisse

en: Digital Default PCM
et: Digitaalne vaikimisi PCM

en: Optical
et: Optiline

en: Auto Gain Control
et: Automaatne valjus

en: Mix
et: Miks

en: Mix Mono
et: Mono miks

en: Microphone Capture
et: Mikrofoni lindistus

en: Input 1
et: Sisend 1

en: Input 2
et: Sisend 2

en: Speakers
et: Kõlarid

en: Headphones
et: Kõrvaklapid

en: Front Panel Headphones
et: Esipaneeli kõrvaklapid

en: Microphone 1
et: Mikrofon 1

en: Microphone 2
et: Mikrofon 2

en: Microphone In
et: Mikrofon sisse

en: Internal Microphone 1
et: Sisemine mikrofon 1

en: Internal Digital Microphone
et: Sisemine digitaalne mikrofon

en: Digital Microphone
et: Digimikrofon

en: Digital Microphone 1
et: Digimikrofon 1

en: Digital Microphone 2
et: Digimikrofon 2

en: External Microphone
et: Väline mikrofon

en: Camera Microphone
et: Kaamera mikrofon

en: Analog
et: Analoogne

en: Analog In
et: Analoogsisendid

en: Analog Inputs
et: Analoogsisendid

en: Line In/Microphone
et: Liin sisse/mikrofon

en: Auxiliary In
et: Väline sisse

en: Auxiliary 0
et: Väline 0

en: Auxiliary 1
et: Väline 1

en: Auxiliary 2
et: Väline 2

en: Auxiliary 3
et: Väline 3

en: Docking Station
et: Dokkimisalgus

en: Mixer
et: Mikser

en: Unknown 1
et: Tundmatu 1

en: Unknown 2
et: Tundmatu 2

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: OSS Mixer %d
et: OSS mikser %d

en: Volume
et: Helitugevus

en: Record
et: Salvesta

en: Input Gain
et: Sisendi võimendus

en: Output Gain
et: Väljundi võimendus

en: Line In 1
et: Liin 1

en: Line In 2
et: Liin 2

en: Line In 3
et: Liin 3

en: Digital 1
et: Digitaalne 1

en: Digital 2
et: Digitaalne 2

en: Digital 3
et: Digitaalne 3

en: Phone In
et: Telefonisisend

en: Phone Out
et: Telefoniväljund

en: Radio
et: Raadio

en: Connector
et: Pistik

en: Profile
et: Profiil

en: Peak detect
et: Tipu tuvastus
