libmatemixer 1.23.0 - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Speaker
fi: Kaiutin

en: Desktop Speaker
fi: Kaiuttimet

en: Front Speaker
fi: Etukaiutin

en: Headphone
fi: Kuulokkeet

en: Headphone 2
fi: Kuulokkeet 2

en: Headset
fi: Kuuloke

en: Surround Speaker
fi: Surround-kaiutin

en: Center Speaker
fi: Keskikaiutin

en: Digital
fi: Digitaalinen

en: Side Speaker
fi: Sivukaiutin

en: Rear Speaker
fi: Takakaiutin

en: Wave
fi: Aalto

en: Phone
fi: Puhelin

en: Music
fi: Musiikki

en: Bass Speaker
fi: Bassokaiutin

en: PC Speaker
fi: PC Kaiutin

en: Bass
fi: Basso

en: Capture
fi: Kaappaa

en: Microphone
fi: Mikrofoni

en: Internal Microphone
fi: Sisäinen Mikrofoni

en: TV Tuner
fi: TV Viritin

en: Input Source
fi: Sisääntulo Lähde

en: Digital Input Source
fi: Digitaalinen Sisääntulo Lähde

en: Mono Output
fi: Mono ulostulo

en: Optical
fi: Optinen

en: Headphones
fi: Kuulokkeet

en: Microphone 1
fi: Mikrofoni 1

en: Microphone 2
fi: Mikrofoni 2

en: Internal Microphone 1
fi: Sisäinen mikrofoni 1

en: Digital Microphone 1
fi: Digitaalinen mikrofoni 1

en: Digital Microphone 2
fi: Digitaalinen mikrofoni 2

en: External Microphone
fi: Ulkoinen mikrofoni

en: Docking Station
fi: Telakointiasema

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: On
fi: Päällä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Volume
fi: Määrä

en: Profile
fi: Profiili

en: Peak detect
fi: Havaitse piikit
