libmatemixer 1.23.0 - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Headset
ga: Gléas cinn

en: Phone
ga: Fón

en: Music
ga: Ceol

en: Video
ga: Físeán

en: Headphones
ga: Cluasáin

en: Enabled
ga: Cumasaithe

en: Disabled
ga: Díchumasaithe

en: On
ga: Ar Siúl

en: Off
ga: Múchta

en: Peak detect
ga: Brath buaice
