libmatemixer 1.23.0 - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Headset
gu: હેન્ડસેટ

en: Phone
gu: ફોન

en: Music
gu: સંગીત

en: Video
gu: વિડિયો

en: Headphones
gu: હેડફોનો

en: Enabled
gu: સક્રિય કરેલ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય થયેલ છે

en: On
gu: પર

en: Off
gu: બંધ

en: Volume
gu: કદ

en: Peak detect
gu: શોધની ટોચ
