libmatemixer 1.23.0 - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Master
he: אדון

en: Headset
he: אוזניות

en: Phone
he: טלפון

en: Music
he: מוזיקה

en: Video
he: וידאו

en: Headphones
he: אוזנית

en: Enabled
he: מופעל

en: Disabled
he: מכובה

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Volume
he: נפח

en: Peak detect
he: זיהוי העצמה המרבית
