libmatemixer 1.23.0 - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Headset
hi: हेडसेट

en: Phone
hi: फोन

en: Music
hi: संगीत

en: Video
hi: वीडियो

en: Headphones
hi: हेडफोन

en: Unknown 1
hi: अज्ञात 1

en: Unknown 2
hi: अज्ञात 2

en: Enabled
hi: सक्षम

en: Disabled
hi: अक्षम

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Volume
hi: आवाज़

en: Radio
hi: रेडियो

en: Profile
hi: प्रोफाइल

en: Peak detect
hi: पीक जाँच
