libmatemixer 1.23.0 - en to hu translation catalogue (117 entries)

en: Master
hu: Fő

en: Hardware Master
hu: Hardver Fő hangerő

en: Speaker
hu: Hangszóró

en: Desktop Speaker
hu: Asztali hangszóró

en: Front Speaker
hu: Elülső hangszóró

en: Headphone
hu: Fülhallgató

en: Headphone 2
hu: Fülhallgató 2

en: Headset
hu: Fejhallgató

en: Surround Speaker
hu: Surround hangszóró

en: Center Speaker
hu: Középső hangszóró

en: CLFE Speaker
hu: CLFE hangszóró

en: Digital
hu: Digitális

en: Master Mono
hu: Mono Fő hangerő

en: Master Digital
hu: Digitális Fő hangerő

en: Side Speaker
hu: Oldalsó hangszóró

en: Rear Speaker
hu: Hátsó hangszóró

en: Wave
hu: Hanghullám

en: Phone
hu: Jack

en: Music
hu: Zene

en: LFE Speaker
hu: LFE hangszóró

en: Bass Speaker
hu: Mély hangszóró

en: PC Speaker
hu: PC hangszóró

en: Synth
hu: Szintetizátor

en: Synth/MIDI
hu: Szintetizátor/MIDI

en: Bass
hu: Mély hangok

en: Treble
hu: Magas hangok

en: Capture
hu: Felvétel

en: Microphone
hu: Mikrofon

en: Microphone/Line In
hu: Mikrofon/Vonalbemenet

en: Internal Microphone
hu: Belső mikrofon

en: Front Microphone
hu: Első mikrofon

en: Rear Microphone
hu: Hátsó mikrofon

en: Dock Microphone
hu: Dokk mikrofon

en: Headphone Microphone
hu: Fejhallgató mikrofon

en: Headset Microphone
hu: Fejhallgató mikrofon

en: Inverted Internal Microphone
hu: Fordított belső mikrofon

en: Line In
hu: Vonalbemenet

en: Auxiliary
hu: Külső hangforrás

en: Microphone Boost
hu: Mikrofon előerősítés

en: Microphone Boost (+20dB)
hu: Mikrofon előerősítés (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
hu: Belső mikrofon előerősítése

en: Front Microphone Boost
hu: Elülső mikrofon előerősítése

en: Rear Microphone Boost
hu: Hátsó mikrofon előerősítés

en: Dock Microphone Boost
hu: Dokk mikrofon előerősítés

en: Headphone Microphone Boost
hu: Füllhallgató mikrofon előerősítés

en: Headset Microphone Boost
hu: Fejhallgató mikrofon előerősítés

en: Line In Boost
hu: Vonalbemenet előerősítése

en: Analog Output
hu: Analóg kimenet

en: Analog Source
hu: Analóg forrás

en: Capture Source
hu: Felvételi hangforrás

en: Input Source
hu: Bemeneti forrás

en: Digital Input Source
hu: Digitális bemeneti forrás

en: PCM Capture Source
hu: PCM Felvételi forrás

en: Digital Playback Source
hu: A digitális visszajátszás forrása

en: Mono Output
hu: Mono kimenet

en: Shared Microphone/Line In
hu: Megosztott mikrofon/vonalbemenet

en: Microphone Jack Mode
hu: Mikrofon Jack mód

en: Surround Jack Mode
hu: Surround Jack mód

en: Auto-Mute Mode
hu: Automatikus némítás mód

en: External Amplifier
hu: Külső erősítő

en: Bass Boost
hu: Mély hang előerősítése

en: Capture Boost
hu: Felvétel előerősítése

en: Digital In
hu: Digitális bemenet

en: Digital Default PCM
hu: Alapértelmezett digitális PCM

en: Optical
hu: Optikai

en: Auto Gain Control
hu: Automatikus erősítés vezérlés

en: Mix
hu: Keverő

en: Mix Mono
hu: Keverő Mono

en: Microphone Capture
hu: Mikrofonról felvétel

en: Input 1
hu: Bemenet 1

en: Input 2
hu: Bemenet 2

en: Speakers
hu: Hangszórók

en: Headphones
hu: Fülhallgató

en: Front Panel Headphones
hu: Előlapi fejhallgató kimenet

en: Microphone 1
hu: Mikrofon 1

en: Microphone 2
hu: Mikrofon 2

en: Microphone In
hu: Mikrofon bemenet

en: Internal Microphone 1
hu: Belső mikrofon 1

en: Internal Digital Microphone
hu: Belső digitális mikrofon

en: Digital Microphone
hu: Digitális mikrofon

en: Digital Microphone 1
hu: Digitális mikrofon 1

en: Digital Microphone 2
hu: Digitális mikrofon 2

en: External Microphone
hu: Külső mikrofon

en: Camera Microphone
hu: Kamera mikrofon

en: Analog
hu: Analóg

en: Analog In
hu: Analóg be

en: Analog Inputs
hu: Analóg bemenetek

en: Line In/Microphone
hu: Vonalbemenet/Mikrofon

en: Auxiliary In
hu: Külső hangforrás bemenet

en: Auxiliary 0
hu: Külső hangforrás 0

en: Auxiliary 1
hu: Külső hangforrás 1

en: Auxiliary 2
hu: Külső hangforrás 2

en: Auxiliary 3
hu: Külső hangforrás 3

en: Docking Station
hu: Dokkoló állomás

en: Unknown 1
hu: Ismeretlen 1

en: Unknown 2
hu: Ismeretlen 2

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Disabled
hu: Tiltva

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: OSS Mixer %d
hu: OSS Keverő %d

en: Volume
hu: Hangerő

en: Record
hu: Felvétel

en: Input Gain
hu: Bemenet erősítés

en: Output Gain
hu: Kimenet erősítés

en: Line In 1
hu: Vonalbemenet 1

en: Line In 2
hu: Vonalbemenet 2

en: Line In 3
hu: Vonalbemenet 3

en: Digital 1
hu: Digitális 1

en: Digital 2
hu: Digitális 2

en: Digital 3
hu: Digitális 3

en: Phone In
hu: Telefon be

en: Phone Out
hu: Telefon kimenet

en: Radio
hu: Rádió

en: Connector
hu: Csatlakozó

en: Profile
hu: Profil

en: Peak detect
hu: Csúcsérzékelés
