libmatemixer 1.23.0 - en to hy translation catalogue (118 entries)

en: Master
hy: Վարպետ

en: Hardware Master
hy: Ապարատային Վարպետ

en: Speaker
hy: Խոսնակ

en: Desktop Speaker
hy: Աշխատանքային սեղանի Խոսնակ

en: Front Speaker
hy: Առջևի Խոսող

en: Headphone
hy: Ականջակալ

en: Headphone 2
hy: Ականջակալ 2

en: Headset
hy: Ականջակալ

en: Surround Speaker
hy: Շրջապատի խոսնակ

en: Center Speaker
hy: Կենտրոնի խոսնակ

en: CLFE Speaker
hy: CLFE Խոսնակ

en: Digital
hy: Թվային

en: Master Mono
hy: Գլխավոր Մոնո

en: Master Digital
hy: Թվային Մագիստր

en: Side Speaker
hy: Կողմնակի խոսնակ

en: Rear Speaker
hy: Հետևի խոսնակ

en: Wave
hy: Ալիք

en: Phone
hy: Հեռախոս

en: Music
hy: Երաժշտություն

en: LFE Speaker
hy: LFE Խոսնակ

en: Bass Speaker
hy: Բասի խոսնակ

en: PC Speaker
hy: PC Խոսնակ

en: Bass
hy: Բասս

en: Treble
hy: Եռապատկել

en: Capture
hy: Գրավել

en: Microphone
hy: Խոսափող

en: Microphone/Line In
hy: Խոսափող/Տող

en: Internal Microphone
hy: Ներքին Խոսափող

en: Front Microphone
hy: Առջևի Խոսափող

en: Rear Microphone
hy: Հետևի Խոսափող

en: Dock Microphone
hy: Dock Խոսափող

en: Headphone Microphone
hy: Ականջակալի Խոսափող

en: Headset Microphone
hy: Ականջակալ խոսափող

en: Inverted Internal Microphone
hy: Ինվերտային Ներքին Խոսափող

en: Line In
hy: Տող

en: Auxiliary
hy: Օժանդակ

en: Video
hy: Տեսանյութ

en: TV Tuner
hy: TV Տյուներ

en: Microphone Boost
hy: Խոսափողի Աջակցություն

en: Microphone Boost (+20dB)
hy: Խոսափողի Աջակցություն (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
hy: Ներքին Միկրոֆոնի Աջակցություն

en: Front Microphone Boost
hy: Ճակատի Միկրոֆոնի Աջակցություն

en: Rear Microphone Boost
hy: Հետևի Միկրոֆոնի Աջակցություն

en: Dock Microphone Boost
hy: Dock Միկրոֆոնի Աջակցություն

en: Headphone Microphone Boost
hy: Բարձրախոս Միկրոֆոն Աջակցություն

en: Headset Microphone Boost
hy: Ականջակալ Միկրոֆոն Աջակցություն

en: Line In Boost
hy: Գծային Աջակցություն

en: Analog Output
hy: Անալոգային Ելք

en: Analog Source
hy: Անալոգային Աղբյուր

en: Capture Source
hy: Լուսանկարի Աղբյուր

en: Input Source
hy: Մուտքային Աղբյուր

en: Digital Input Source
hy: Թվային Մուտքագրման Աղբյուր

en: PCM Capture Source
hy: PCM Լուսանկարի Աղբյուր

en: Digital Playback Source
hy: Թվային Վերարտադրման Աղբյուր

en: Mono Output
hy: Մոնո Ելք

en: Shared Microphone/Line In
hy: Համօգտագործվող Միկրոֆոն /Գիծ

en: Microphone Jack Mode
hy: Միկրոֆոն Ջեկ Ռեժիմ

en: Surround Jack Mode
hy: Շրջապատում Ջեկ Ռեժիմ

en: Auto-Mute Mode
hy: Ինքնաանխոս Ռեժիմ

en: External Amplifier
hy: Արտաքին Ուժեղացուցիչ

en: Bass Boost
hy: Բասս Աջակցություն

en: Capture Boost
hy: Լուսանկարելու Աջակցություն

en: Digital In
hy: Թվային Մուտք

en: Digital Default PCM
hy: Թվային Հիմնական PCM

en: Optical
hy: Տեսողական

en: Auto Gain Control
hy: Ինքնաուժեղացման Կենտրոն

en: Mix
hy: Խառնել

en: Mix Mono
hy: Միքս Մոնո

en: Microphone Capture
hy: Խոսափողի Լուսանկար

en: Input 1
hy: Մուտքագրում 1

en: Input 2
hy: Մուտքագրում 2

en: Speakers
hy: Խոսնակներ

en: Headphones
hy: Ականջակալներ

en: Front Panel Headphones
hy: Առջևի Վահանակի Ականջակալներ

en: Microphone 1
hy: Խոսափող 1

en: Microphone 2
hy: Խոսափող 2

en: Microphone In
hy: Խոսափող

en: Internal Microphone 1
hy: Ներքին Խոսափող 1

en: Internal Digital Microphone
hy: Ներքին Թվային Խոսափող

en: Digital Microphone
hy: Թվային Խոսափող

en: Digital Microphone 1
hy: Թվային Խոսափող 1

en: Digital Microphone 2
hy: Թվային Խոսափող 2

en: External Microphone
hy: Արտաքին Խոսափող

en: Camera Microphone
hy: Տեսախցիկի Խոսափող

en: Analog
hy: Անալոգային

en: Analog In
hy: Անալոգային

en: Analog Inputs
hy: Անալոգային Մուտքեր

en: Line In/Microphone
hy: Տող/Միկրոֆոն

en: Auxiliary In
hy: Օժանդակ

en: Auxiliary 0
hy: Օժանդակ 0

en: Auxiliary 1
hy: Օժանդակ 1

en: Auxiliary 2
hy: Օժանդակ 2

en: Auxiliary 3
hy: Օժանդակ 3

en: Docking Station
hy: Հարակցման կայան

en: Mixer
hy: Խառնիչ

en: Unknown 1
hy: Անհայտ 1

en: Unknown 2
hy: Անհայտ 2

en: Enabled
hy: Միացված

en: Disabled
hy: Անջատված

en: On
hy: Միացնել

en: Off
hy: Անջատել

en: OSS Mixer %d
hy: OSS խառնիչ %d

en: Volume
hy: Ձայնածավալ

en: Record
hy: Ձայնագրել

en: Input Gain
hy: Մուտքային Ուժեղացման գործակից

en: Output Gain
hy:  Ելքային Ուժեղացման գործակից

en: Line In 1
hy: Տող 1

en: Line In 2
hy: Տող 2

en: Line In 3
hy: Տող 3

en: Digital 1
hy: Թվային 1

en: Digital 2
hy: Թվային 2

en: Digital 3
hy: Թվային 3

en: Phone In
hy: Հեռախոսի մեջ

en: Phone Out
hy: Հեռախոսից դուրս

en: Radio
hy: Ռադիո

en: Connector
hy: Միակցիչ

en: Profile
hy: Պրոֆիլ

en: Peak detect
hy: Հայտնաբերել Պիկ
