libmatemixer 1.23.0 - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Phone
is: Sími

en: Music
is: Tónlist

en: Video
is: Videó

en: Enabled
is: Virkt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: On
is: Nota

en: Off
is: Nota ekki
