libmatemixer 1.23.0 - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Headset
ka: ყურსასმენი

en: Phone
ka: ტელეფონი

en: Music
ka: მუსიკა

en: Video
ka: ვიდეო

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Disabled
ka: გამორთული

en: Off
ka: გამორთულია

en: Volume
ka: ნაწილი
