libmatemixer 1.23.0 - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Headset
kn: ಹೆಡ್‌ಸೆಟ್‌

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Music
kn: ಸಂಗೀತ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Headphones
kn: ಹೆಡ್‌ಫೋನ್‌ಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಂಡ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Volume
kn: ಪರಿಮಾಣ

en: Peak detect
kn: ಶೃಂಗದ ಪತ್ತೆ
