libmatemixer 1.23.0 - en to ku_IQ translation catalogue (20 entries)

en: Speaker
ku_IQ: بڵندگۆ

en: Desktop Speaker
ku_IQ: بڵنفگۆیی ڕوومێز

en: Headphone
ku_IQ: بیستۆک

en: Headphone 2
ku_IQ: بیستۆکی 2

en: Music
ku_IQ: مۆسیقا

en: Microphone
ku_IQ: مایکرۆفۆن

en: Video
ku_IQ: ڤیدیۆ

en: Speakers
ku_IQ: بڵندگۆکان

en: Headphones
ku_IQ: بیستۆکەکان

en: Microphone 1
ku_IQ: مایکرۆفۆنی 1

en: Microphone 2
ku_IQ: مایکرۆفۆنی 2

en: Camera Microphone
ku_IQ: مایکرۆفۆنی کامێرا

en: Unknown 1
ku_IQ: نەناسراوی 1

en: Unknown 2
ku_IQ: نەناسراوی 2

en: Enabled
ku_IQ: تواناپێدراو

en: On
ku_IQ: کارا

en: Off
ku_IQ: ناکارا

en: Volume
ku_IQ: قەبارە

en: Record
ku_IQ: تۆمارکردن

en: Radio
ku_IQ: ڕادیۆ
