libmatemixer 1.23.0 - en to lt translation catalogue (120 entries)

en: Master
lt: Pagrindinis

en: Hardware Master
lt: Aparatinės įrangos pagrindinis

en: Speaker
lt: Garsiakalbis

en: Desktop Speaker
lt: Darbalaukio garsiakalbis

en: Front Speaker
lt: Priekinis garsiakalbis

en: Headphone
lt: Ausinės

en: Headphone 2
lt: Ausinės 2

en: Headset
lt: Ausinės

en: Surround Speaker
lt: Surround garsiakalbis

en: Center Speaker
lt: Centrinis garsiakalbis

en: CLFE Speaker
lt: CLFE garsiakalbis

en: Digital
lt: Skaitmeninis

en: Master Mono
lt: Pagrindinis mono

en: Master Digital
lt: Pagrindinis skaitmeninis

en: Side Speaker
lt: Šoninis garsiakalbis

en: Rear Speaker
lt: Galinis garsiakalbis

en: Wave
lt: Banga

en: Phone
lt: Telefonas

en: Music
lt: Muzika

en: LFE Speaker
lt: LFE garsiakalbis

en: Bass Speaker
lt: Žemų tonų garsiakalbis

en: PC Speaker
lt: PC garsiakalbis

en: Synth
lt: Sintezatorius

en: Synth/MIDI
lt: Sintezatorius/MIDI

en: Bass
lt: Žemi tonai

en: Treble
lt: Aukšti tonai

en: Capture
lt: Įrašyti girdimą signalą

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Microphone/Line In
lt: Mikrofono/linijinis įėjimas

en: Internal Microphone
lt: Vidinis mikrofonas

en: Front Microphone
lt: Priekinis mikrofonas

en: Rear Microphone
lt: Galinis mikrofonas

en: Dock Microphone
lt: Išorinis mikrofonas

en: Headphone Microphone
lt: Ausinių mikrofonas

en: Headset Microphone
lt: Ausinių mikrofonas

en: Inverted Internal Microphone
lt: Invertuotas vidinis mikrofonas

en: Line In
lt: Linijinė įvestis

en: Auxiliary
lt: Pagalbinis

en: Video
lt: Vaizdo įrašai

en: TV Tuner
lt: TV Imtuvas

en: Microphone Boost
lt: Mikrofono pagarsinimas

en: Microphone Boost (+20dB)
lt: Mikrofono pagarsinimas (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
lt: Vidinio mikrofono pagarsinimas

en: Front Microphone Boost
lt: Priekinio mikrofono pagarsinimas

en: Rear Microphone Boost
lt: Galinio mikrofono pagarsinimas

en: Dock Microphone Boost
lt: Padidintas išorinio mikrofono jautrumas

en: Headphone Microphone Boost
lt: Ausinių mikrofono pagarsinimas

en: Headset Microphone Boost
lt: Padidintas ausinių mikrofono jautrumas

en: Line In Boost
lt: Padidintas linijinės įvesties jautrumas

en: Analog Output
lt: Analoginė išvestis

en: Analog Source
lt: Analoginis šaltinis

en: Capture Source
lt: Įrašyti girdimą šaltinį

en: Input Source
lt: Įvesties šaltinis

en: Digital Input Source
lt: Skaitmeninis įvesties šaltinis

en: PCM Capture Source
lt: Įrašyti girdimą PCM šaltinio signalą

en: Digital Playback Source
lt: Skaitmeninio grojimo šaltinis

en: Mono Output
lt: Monofoninis išėjimas

en: Shared Microphone/Line In
lt: Bendra mikrofono/linijinė įvestis

en: Microphone Jack Mode
lt: Mikrofono įvesties režimas

en: Surround Jack Mode
lt: Erdvinės įvesties režimas

en: Auto-Mute Mode
lt: Automatinio nutildinimo veiksena

en: External Amplifier
lt: Išorinis stiprintuvas

en: Bass Boost
lt: Žemų tonų pagarsinimas

en: Capture Boost
lt: Padidintas įrašymo jautrumas

en: Digital In
lt: Skaitmeninis įėjimas

en: Digital Default PCM
lt: Standartinis skaitmeninis PCM

en: Optical
lt: Optinis

en: Auto Gain Control
lt: Sustiprinti kiek reikia

en: Mix
lt: Mišinys

en: Mix Mono
lt: Mišinys, mono

en: Microphone Capture
lt: Įrašyti girdimą mikrofono signalą

en: Input 1
lt: 1-a įvestis

en: Input 2
lt: 2-a įvestis

en: Speakers
lt: Garsiakalbiai

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Front Panel Headphones
lt: Priekinės sienelės ausinės

en: Microphone 1
lt: Mikrofonas 1

en: Microphone 2
lt: Mikrofonas 2

en: Microphone In
lt: Mikrofono įvestis

en: Internal Microphone 1
lt: Vidinis mikrofonas 1

en: Internal Digital Microphone
lt: Vidinis skaitmeninis mikrofonas

en: Digital Microphone
lt: Skaitmeninis mikrofonas

en: Digital Microphone 1
lt: Skaitmeninis mikrofonas 1

en: Digital Microphone 2
lt: Skaitmeninis mikrofonas 2

en: External Microphone
lt: Išorinis mikrofonas

en: Camera Microphone
lt: Kameros mikrofonas

en: Analog
lt: Analoginis

en: Analog In
lt: Analoginė įvestis

en: Analog Inputs
lt: Analoginės įvestys

en: Line In/Microphone
lt: Linijinė / mikrofono įvestis

en: Auxiliary In
lt: Papildoma įvestis

en: Auxiliary 0
lt: Pagalbinis 0

en: Auxiliary 1
lt: Pagalbinis 1

en: Auxiliary 2
lt: Pagalbinis 2

en: Auxiliary 3
lt: Pagalbinis 3

en: Docking Station
lt: Prijungimo stotelė

en: Mixer
lt: Maišiklis

en: Unknown 1
lt: Nežinoma 1

en: Unknown 2
lt: Nežinoma 2

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: OSS Mixer %d
lt: OSS maišiklis %d

en: Volume
lt: Garsis

en: Record
lt: Įrašinėti

en: Input Gain
lt: Įėjimo jautrumas

en: Output Gain
lt: Išėjimo lygis

en: Line In 1
lt: Linijinė įvestis, 1

en: Line In 2
lt: Linijinė įvestis, 2

en: Line In 3
lt: Linijinė įvestis, 3

en: Digital 1
lt: Skaitmeninis 1

en: Digital 2
lt: Skaitmeninis 2

en: Digital 3
lt: Skaitmeninis 3

en: Phone In
lt: Telefono įvestis

en: Phone Out
lt: Telefono išvestis

en: Radio
lt: Radijas

en: Connector
lt: Jungtis

en: Profile
lt: Nustatymai

en: Peak detect
lt: Maksimalaus garsumo aptikimas
