libmatemixer 1.23.0 - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Headset
lv: Austiņas ar mikrofonu

en: Phone
lv: Telefons

en: Music
lv: Mūzika

en: Headphones
lv: Austiņas

en: Enabled
lv: Aktivizēts

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: On
lv: Ieslēgts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Volume
lv: Tilpums

en: Peak detect
lv: Pīķu noteikšana
