libmatemixer 1.23.0 - en to mai translation catalogue (9 entries)

en: Headset
mai: हेडसेट

en: Phone
mai: फोन

en: Music
mai: संगीत

en: Video
mai: वीडियो

en: Enabled
mai: सक्षम

en: Disabled
mai: अक्षम

en: On
mai: शुरू

en: Off
mai: बन्न

en: Volume
mai: आवाज
