libmatemixer 1.23.0 - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Headset
mk: Слушалки со микрофон

en: Phone
mk: Телефон

en: Music
mk: Музика

en: Video
mk: Видео

en: Headphones
mk: Слушалки

en: Enabled
mk: Овозможено

en: Disabled
mk: Оневозможено

en: On
mk: Вклучено

en: Off
mk: Исклучено

en: Volume
mk: Волумен
