libmatemixer 1.23.0 - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Headset
ml: ഹെഡ്‌സെറ്റ്

en: Phone
ml: ഫോണ്‍

en: Music
ml: സംഗീതം

en: Video
ml: ചലനചിത്രം

en: Headphones
ml: ഹെഡ്‌ഫോണുകള്‍

en: Enabled
ml: പ്രവര്‍ത്തന സജ്ജമാക്കുക

en: Disabled
ml: പ്രവര്‍ത്തനരഹിതം

en: On
ml: ഓണ്‍

en: Off
ml: ഓഫ്

en: Volume
ml: വോള്യം

en: Peak detect
ml: പീക്ക് കണ്ടുപിടിക്കല്‍
