libmatemixer 1.23.0 - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Headset
mn: Чихэвч

en: Phone
mn: Утас

en: Video
mn: Видео

en: Enabled
mn: Нээлттэй

en: Disabled
mn: Хаагдсан
