libmatemixer 1.23.0 - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Headset
mr: हेडसेट

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Music
mr: संगीत

en: Video
mr: व्हिडीओ

en: Headphones
mr: हेडफोन

en: Enabled
mr: कार्यान्वीत

en: Disabled
mr: अकार्यान्वीत

en: On
mr: सुरू करा

en: Off
mr: बंद करा

en: Volume
mr: आवाज

en: Peak detect
mr: पिक् शोधा
