libmatemixer 1.23.0 - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: Music
nds: Musik

en: Video
nds: Film

en: Enabled
nds: Aktivert

en: Disabled
nds: Deaktivert

en: On
nds: An

en: Off
nds: Ut

en: Peak detect
nds: Peak funnen
