libmatemixer 1.23.0 - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Master
ne: मुख्य

en: Music
ne: सङ्गित

en: Video
ne: भिडियो

en: Enabled
ne: सक्षम

en: Disabled
ne: असक्षम पारिएको छ

en: Volume
ne: भोल्युम

en: Digital 1
ne: डिजिटल १
