libmatemixer 1.23.0 - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: Hardware Master
nl: Apparatuur Master

en: Speaker
nl: Luidspreker

en: Desktop Speaker
nl: Bureaublad-luidspreker

en: Front Speaker
nl: Luidspreker aan voorkant

en: Headphone
nl: Koptelefoon

en: Headphone 2
nl: Koptelefoon 2

en: Headset
nl: Oortelefoon

en: Surround Speaker
nl: Surround-luidspreker

en: Center Speaker
nl: Midden-luidspreker

en: CLFE Speaker
nl: CLFE-luidspreker

en: Digital
nl: Digitaal

en: Master Mono
nl: Master mono

en: Master Digital
nl: Master digitaal

en: Side Speaker
nl: Luidspreker aan zijkant

en: Rear Speaker
nl: Luidspreker aan achterkant

en: Phone
nl: Telefoon

en: Music
nl: Muziek

en: LFE Speaker
nl: LFE-luidspreker

en: Bass Speaker
nl: Laag-luidspreker (bas)

en: PC Speaker
nl: PC-luidspreker

en: Bass
nl: Laag (bas)

en: Treble
nl: Hoog

en: Capture
nl: Opnemen

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Microphone/Line In
nl: Microfoon/Lijn In

en: Internal Microphone
nl: Interne microfoon

en: Front Microphone
nl: Microfoon aan voorkant

en: Rear Microphone
nl: Microfoon aan achterkant

en: Dock Microphone
nl: Microfoon in dok

en: Headphone Microphone
nl: Microfoon van koptelefoon

en: Headset Microphone
nl: Microfoon van oortelefoon

en: Inverted Internal Microphone
nl: Omgedraaide interne microfoon

en: Line In
nl: Lijn In

en: Auxiliary
nl: Hulpapparaat

en: Microphone Boost
nl: Microfoon versterken

en: Microphone Boost (+20dB)
nl: Microfoon versterken (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
nl: Interne microfoon versterken

en: Front Microphone Boost
nl: Microfoon voorkant versterken

en: Rear Microphone Boost
nl: Microfoon achterkant versterken

en: Dock Microphone Boost
nl: Microfoon dok versterken

en: Headphone Microphone Boost
nl: Microfoon koptelefoon versterken

en: Headset Microphone Boost
nl: Microfoon oortelefoon versterken

en: Line In Boost
nl: Lijn In versterken

en: Analog Output
nl: Analoge uitvoer

en: Analog Source
nl: Analoge bron

en: Capture Source
nl: Opnamebron

en: Input Source
nl: Invoerbron

en: Digital Input Source
nl: Bron digitale invoer

en: PCM Capture Source
nl: PCM-opnamebron

en: Digital Playback Source
nl: Digitale afspeelbron

en: Mono Output
nl: Mono-uitvoer

en: Shared Microphone/Line In
nl: Gedeelde microfoon/Lijn In

en: Microphone Jack Mode
nl: Microfoon stekkermodus

en: Surround Jack Mode
nl: Surround stekkermodus

en: Auto-Mute Mode
nl: Automatisch-dempen-modus

en: External Amplifier
nl: Externe versterker

en: Bass Boost
nl: Lage tonen versterken

en: Capture Boost
nl: Opnemen versterken

en: Digital In
nl: Digitaal In

en: Digital Default PCM
nl: Standaard Digitaal PCM

en: Optical
nl: Optisch

en: Auto Gain Control
nl: Automatische geluidvolumebeheersing

en: Mix
nl: Mengen

en: Mix Mono
nl: Mengen mono

en: Microphone Capture
nl: Microfoon opnemen

en: Input 1
nl: Invoer 1

en: Input 2
nl: Invoer 2

en: Speakers
nl: Luidsprekers

en: Headphones
nl: Koptelefoons

en: Front Panel Headphones
nl: Koptelefoons van voorkantpaneel

en: Microphone 1
nl: Microfoon 1

en: Microphone 2
nl: Microfoon 2

en: Microphone In
nl: Microfoon In

en: Internal Microphone 1
nl: Interne microfoon 1

en: Internal Digital Microphone
nl: Interne digitale microfoon

en: Digital Microphone
nl: Digitale microfoon

en: Digital Microphone 1
nl: Digitale microfoon 1

en: Digital Microphone 2
nl: Digitale microfoon 2

en: External Microphone
nl: Externe microfoon

en: Camera Microphone
nl: Camera-microfoon

en: Analog
nl: Analoog

en: Analog In
nl: Analoog In

en: Analog Inputs
nl: Analoge ingangen

en: Line In/Microphone
nl: Lijn In/Microfoon

en: Auxiliary In
nl: Hulpapparaat In

en: Auxiliary 0
nl: Hulpapparaat 0

en: Auxiliary 1
nl: Hulpapparaat 1

en: Auxiliary 2
nl: Hulpapparaat 2

en: Auxiliary 3
nl: Hulpapparaat 3

en: Docking Station
nl: Dokstation

en: Mixer
nl: Mengpaneel

en: Unknown 1
nl: Onbekend 1

en: Unknown 2
nl: Onbekend 2

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: OSS Mixer %d
nl: OSS-mengpaneel %d

en: Record
nl: Opnemen

en: Input Gain
nl: Ingangversterking

en: Output Gain
nl: Uitgangversterking

en: Line In 1
nl: Lijn In 1

en: Line In 2
nl: Lijn In 2

en: Line In 3
nl: Lijn In 3

en: Digital 1
nl: Digitaal 1

en: Digital 2
nl: Digitaal 2

en: Digital 3
nl: Digitaal 3

en: Phone In
nl: Telefoon in

en: Phone Out
nl: Telefoon uit

en: Connector
nl: Verbindingsstuk

en: Profile
nl: Profiel

en: Peak detect
nl: Piekdetectie
