libmatemixer 1.23.0 - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Phone
nn: Telefon

en: Music
nn: Musikk

en: Headphones
nn: Hovudtelefonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Disabled
nn: Avslått

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Volume
nn: Volum

en: Peak detect
nn: Vis toppnivå
