libmatemixer 1.23.0 - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Headset
or: ହେଡ଼ସେଟ

en: Phone
or: ଫୋନ

en: Music
or: ସଙ୍ଗୀତ

en: Video
or: ଭିଡିଓ

en: Headphones
or: ହେଡ଼ଫୋନ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଗଲା

en: On
or: ରେ

en: Off
or: ଅଫ୍

en: Volume
or: ଘନଫଳ

en: Peak detect
or: ସର୍ବୋଚ୍ଚ ତୀବ୍ରତା ଜଣା ପଡ଼ିଛି
