libmatemixer 1.23.0 - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Headset
pa: ਹੈੱਡਸੈੱਟ

en: Phone
pa: ਫੋਨ

en: Music
pa: ਸੰਗੀਤ

en: Video
pa: ਵਿਡੀਓ

en: Headphones
pa: ਹੈੱਡਫੋਨ

en: Enabled
pa: ਯੋਗ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: On
pa: ਚਾਲੂ

en: Off
pa: ਬੰਦ

en: Volume
pa: ਵਾਲੀਅਮ

en: Peak detect
pa: ਪੀਕ ਖੋਜ
