libmatemixer 1.23.0 - en to pl translation catalogue (116 entries)

en: Master
pl: Główny

en: Hardware Master
pl: Główny sprzętowy

en: Speaker
pl: Głośnik

en: Desktop Speaker
pl: Głośnik komputera

en: Front Speaker
pl: Przedni głośnik

en: Headphone
pl: Słuchawki

en: Headphone 2
pl: Słuchawki 2

en: Headset
pl: Zestaw słuchawkowy

en: Surround Speaker
pl: Głośnik surround

en: Center Speaker
pl: Środkowy głośnik

en: CLFE Speaker
pl: Głośnik CLFE

en: Digital
pl: Cyfrowy

en: Master Mono
pl: Główny mono

en: Master Digital
pl: Główny cyfrowy

en: Side Speaker
pl: Boczny głośnik

en: Rear Speaker
pl: Tylny głośnik

en: Phone
pl: Telefon

en: Music
pl: Muzyka

en: LFE Speaker
pl: Głośnik LFE

en: Bass Speaker
pl: Głośnik basowy

en: Synth
pl: Syntezator

en: Synth/MIDI
pl: Syntezator/MIDI

en: Bass
pl: Bas

en: Treble
pl: Wysokie tony

en: Capture
pl: Przechwytywanie

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Microphone/Line In
pl: Mikrofon/Wejście liniowe

en: Internal Microphone
pl: Mikrofon wewnętrzny

en: Front Microphone
pl: Przedni mikrofon

en: Rear Microphone
pl: Tylny mikrofon

en: Dock Microphone
pl: Mikrofon stacji dokującej

en: Headphone Microphone
pl: Mikrofon słuchawek

en: Headset Microphone
pl: Mikrofon zestawu słuchawkowego

en: Inverted Internal Microphone
pl: Odwrócony mikrofon wewnętrzny

en: Line In
pl: Wejście liniowe

en: Auxiliary
pl: Pomocniczy

en: Video
pl: Wideo

en: TV Tuner
pl: Tuner TV

en: Microphone Boost
pl: Wzmocnienie mikrofonu

en: Microphone Boost (+20dB)
pl: Wzmocnienie mikrofonu (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
pl: Wewnętrzne wzmocnienie mikrofonu

en: Front Microphone Boost
pl: Przednie wzmocnienie mikrofonu

en: Rear Microphone Boost
pl: Tylne wzmocnienie mikrofonu

en: Dock Microphone Boost
pl: Wzmocnienie mikrofonu stacji dokującej

en: Headphone Microphone Boost
pl: Wzmocnienie mikrofonu słuchawek

en: Headset Microphone Boost
pl: Wzmocnienie mikrofonu zestawu słuchawkowego

en: Line In Boost
pl: Wzmocnienie wejścia liniowego

en: Analog Output
pl: Wyjście analogowe

en: Analog Source
pl: Źródło analogowe

en: Capture Source
pl: Źródło przechwytywania

en: Input Source
pl: Źródło wejścia

en: Digital Input Source
pl: Źródło wejścia cyfrowego

en: PCM Capture Source
pl: Źródło przechwytywania PCM

en: Digital Playback Source
pl: Źródło odtwarzania cyfrowego

en: Mono Output
pl: Wyjście mono

en: Shared Microphone/Line In
pl: Współdzielony mikrofon/wejście liniowe

en: Microphone Jack Mode
pl: Tryb gniazda mikrofonu

en: Surround Jack Mode
pl: Tryb gniazda surround

en: Auto-Mute Mode
pl: Tryb automatycznego wyciszania

en: External Amplifier
pl: Zewnętrzny wzmacniacz

en: Bass Boost
pl: Wzmocnienie basu

en: Capture Boost
pl: Wzmocnienie przechwytywania

en: Digital In
pl: Wejście cyfrowe

en: Digital Default PCM
pl: Domyślny cyfrowy PCM

en: Optical
pl: Optyczny

en: Auto Gain Control
pl: Kontrola automatycznego wzmacniania

en: Mix Mono
pl: Mix mono

en: Microphone Capture
pl: Przechwytywanie mikrofonu

en: Input 1
pl: Wejście 1

en: Input 2
pl: Wejście 2

en: Speakers
pl: Głośniki

en: Headphones
pl: Słuchawki

en: Front Panel Headphones
pl: Słuchawki przedniego panelu

en: Microphone 1
pl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
pl: Mikrofon 2

en: Microphone In
pl: Wejście mikrofonu

en: Internal Microphone 1
pl: Wewnętrzny mikrofon 1

en: Internal Digital Microphone
pl: Wewnętrzny mikrofon cyfrowy

en: Digital Microphone
pl: Mikrofon cyfrowy

en: Digital Microphone 1
pl: Mikrofon cyfrowy 1

en: Digital Microphone 2
pl: Mikrofon cyfrowy 2

en: External Microphone
pl: Zewnętrzny mikrofon

en: Camera Microphone
pl: Mikrofon kamery

en: Analog
pl: Analogowe

en: Analog In
pl: Wejście analogowe

en: Analog Inputs
pl: Wejścia analogowe

en: Line In/Microphone
pl: Wejście liniowe/Mikrofon

en: Auxiliary In
pl: Wejście pomocnicze

en: Auxiliary 0
pl: Pomocniczy 0

en: Auxiliary 1
pl: Pomocniczy 1

en: Auxiliary 2
pl: Pomocniczy 2

en: Auxiliary 3
pl: Pomocniczy 3

en: Docking Station
pl: Stacja dokująca

en: Mixer
pl: Mikser

en: Unknown 1
pl: Nieznany 1

en: Unknown 2
pl: Nieznany 2

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: OSS Mixer %d
pl: Mikser OSS %d

en: Volume
pl: Głośność

en: Record
pl: Nagrywanie

en: Input Gain
pl: Wzmocnienie wejścia

en: Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia

en: Line In 1
pl: Wejście liniowe 1

en: Line In 2
pl: Wejście liniowe 2

en: Line In 3
pl: Wejście liniowe 3

en: Digital 1
pl: Cyfrowy 1

en: Digital 2
pl: Cyfrowy 2

en: Digital 3
pl: Cyfrowy 3

en: Phone In
pl: Wejście telefoniczne

en: Phone Out
pl: Wyjście telefoniczne

en: Connector
pl: Złącze

en: Profile
pl: Profil

en: Peak detect
pl: Detekcja szczytu
