libmatemixer 1.23.0 - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: Master
sk: Hlavný

en: Hardware Master
sk: Hlavný hardvér

en: Speaker
sk: Reproduktor

en: Desktop Speaker
sk: Vstavaný reproduktor

en: Front Speaker
sk: Predný reproduktor

en: Headphone
sk: Slúchadlá

en: Headphone 2
sk: Slúchadlá 2

en: Headset
sk: Slúchadlá s mikrofónom

en: Surround Speaker
sk: Surround reproduktor

en: Center Speaker
sk: Prostredný reproduktor

en: CLFE Speaker
sk: CLFE reproduktor

en: Digital
sk: Digitálny

en: Master Mono
sk: Hlavné mono

en: Master Digital
sk: Hlavný digitálny

en: Side Speaker
sk: Bočný reproduktor

en: Rear Speaker
sk: Zadný reproduktor

en: Wave
sk: Vlna

en: Phone
sk: Telefón

en: Music
sk: Hudba

en: LFE Speaker
sk: LFE reproduktor

en: Bass Speaker
sk: Basový reproduktor

en: PC Speaker
sk: PC reproduktor

en: Bass
sk: Basy

en: Treble
sk: Trojité

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Microphone
sk: Mikrofón

en: Microphone/Line In
sk: Mikrofón/linka

en: Internal Microphone
sk: Vnútorný mikrofón

en: Front Microphone
sk: Predný mikrofón

en: Rear Microphone
sk: Zadný mikrofón

en: Dock Microphone
sk: Mikrofón v doku

en: Headphone Microphone
sk: Mikrofón so slúchadlami

en: Headset Microphone
sk: Vstavaný mikrofón headsetu

en: Inverted Internal Microphone
sk: Prevrátený interný mikrofón

en: Line In
sk: Linka

en: Auxiliary
sk: Prídavný

en: Microphone Boost
sk: Podpora mikrofónu

en: Microphone Boost (+20dB)
sk: Podpora mikrofónu (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
sk: Vnútorná podpora mikrofónu

en: Front Microphone Boost
sk: Predná podpora mikrofónu

en: Rear Microphone Boost
sk: Zadná podpora mikrofónu

en: Dock Microphone Boost
sk: Podpora dokovaného mikrofónu

en: Headphone Microphone Boost
sk: Podpora mikrofónu so slúchadlami

en: Headset Microphone Boost
sk: Podpora mikrofónu headsetu

en: Line In Boost
sk: Podpora linky

en: Analog Output
sk: Analógový výstup

en: Analog Source
sk: Analógový zdroj

en: Capture Source
sk: Zdroj záchytu

en: Input Source
sk: Zdroj vstupu

en: Digital Input Source
sk: Digitálny zdroj vstupu

en: PCM Capture Source
sk: PCM zdroj záchytu

en: Digital Playback Source
sk: Digitálny zdroj playbacku

en: Mono Output
sk: Mono výstup

en: Shared Microphone/Line In
sk: Zdieľaný mikrofón alebo vstupná linka

en: Microphone Jack Mode
sk: Režim pripojenia mikrofónu

en: Surround Jack Mode
sk: Režim pripojenia surroundu

en: Auto-Mute Mode
sk: Režim automatického stlmovania

en: External Amplifier
sk: Externý zosilňovač

en: Bass Boost
sk: Podpora basov

en: Capture Boost
sk: Podpora záchytu

en: Digital In
sk: Digitálny vstup

en: Digital Default PCM
sk: Digitálne predvolené PCM

en: Optical
sk: Optický

en: Auto Gain Control
sk: Automatická kontrola

en: Microphone Capture
sk: Zachytávanie mikrofónu

en: Input 1
sk: Vstup 1

en: Input 2
sk: Vstup 2

en: Speakers
sk: Reproduktory

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Front Panel Headphones
sk: Predné slúchadlá

en: Microphone 1
sk: Mikrofón 1

en: Microphone 2
sk: Mikrofón 2

en: Microphone In
sk: Mikrofón in

en: Internal Microphone 1
sk: Interný mikrofón 1

en: Internal Digital Microphone
sk: Interný digitálny mikrofón

en: Digital Microphone
sk: Digitálny mikrofón

en: Digital Microphone 1
sk: Digitálny mikrofón 1

en: Digital Microphone 2
sk: Digitálny mikrofón 2

en: External Microphone
sk: Externý mikrofón

en: Camera Microphone
sk: Mikrofón na kamere

en: Analog
sk: Analógový

en: Analog In
sk: Analóg in

en: Analog Inputs
sk: Analógové vstupy

en: Line In/Microphone
sk: Linka/Mikrofón

en: Auxiliary In
sk: Pomocný in

en: Auxiliary 0
sk: Pomocný 0

en: Auxiliary 1
sk: Pomocný 1

en: Auxiliary 2
sk: Pomocný 2

en: Auxiliary 3
sk: Pomocný 3

en: Docking Station
sk: Dokovacia stanica

en: Mixer
sk: Mixér

en: Unknown 1
sk: Neznámy 1

en: Unknown 2
sk: Neznámy 2

en: Enabled
sk: Povolený

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: On
sk: _Zapnutý

en: Off
sk: Vyp_nutý

en: OSS Mixer %d
sk: OSS Mixér %d

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Record
sk: Nahrávka

en: Input Gain
sk: Zisk vstupu

en: Output Gain
sk: Zisk výstupu

en: Line In 1
sk: Linka 1

en: Line In 2
sk: Linka 2

en: Line In 3
sk: Linka 3

en: Digital 1
sk: Digitálny 1

en: Digital 2
sk: Digitálny 2

en: Digital 3
sk: Digitálny 3

en: Phone In
sk: Telefón in

en: Phone Out
sk: Telefón out

en: Radio
sk: Rádio

en: Connector
sk: Konektor

en: Profile
sk: Profil

en: Peak detect
sk: Detekcia vrcholu
