libmatemixer 1.23.0 - en to sl translation catalogue (113 entries)

en: Master
sl: Glavni

en: Hardware Master
sl: Glavna strojna oprema

en: Speaker
sl: Zvočnik

en: Desktop Speaker
sl: Namizni Zvočnik

en: Front Speaker
sl: Sprednji Zvočnik

en: Headphone
sl: Izhod za slušalke

en: Headphone 2
sl: Izhod za slušalke 2

en: Headset
sl: Slušalke

en: Surround Speaker
sl: Prostorski zvočnik

en: Center Speaker
sl: Sredinski zvočnik

en: CLFE Speaker
sl: CLFE Zvočnik

en: Digital
sl: Digitalni

en: Master Mono
sl: Glavni mono

en: Master Digital
sl: Glavni Digitalni izhod

en: Side Speaker
sl: Stranski Zvočnik

en: Rear Speaker
sl: Zadnji Zvočnik

en: Wave
sl: Val

en: Phone
sl: Telefon

en: Music
sl: Glasba

en: LFE Speaker
sl: LFE Zvočnik

en: Bass Speaker
sl: Nizkotonski Zvočnik

en: PC Speaker
sl: PC Zvočnik

en: Synth
sl: Sintetični

en: Synth/MIDI
sl: Sintetični/MIDI

en: Bass
sl: Nizki Toni

en: Treble
sl: Visoki Toni

en: Capture
sl: zajem

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: Microphone/Line In
sl: Mikrofon/Vhodni kanal

en: Internal Microphone
sl: Notranji Zvočnik

en: Front Microphone
sl: Sprednji Mikrofon

en: Rear Microphone
sl: Zadnji Mikrofon

en: Dock Microphone
sl: Priklopni Mikrofon

en: Headphone Microphone
sl: Naglavna Slušalka

en: Headset Microphone
sl: Naglavna Slušalka

en: Inverted Internal Microphone
sl: Obrnjen Notranji Mikrofon

en: Line In
sl: Vhodna linija

en: TV Tuner
sl: TV Turner

en: Microphone Boost
sl: Ojačanje Signala Mikrofona

en: Microphone Boost (+20dB)
sl: Ojačanje Signala Mikrofona (+20dB)

en: Internal Microphone Boost
sl: Ojačanje Notranjega Mikrofona

en: Front Microphone Boost
sl: Ojačanje Sprednjega Mikrofona

en: Rear Microphone Boost
sl: Ojačanje Stranskega Mikrofona

en: Dock Microphone Boost
sl: Ojačanje Priklopnega Mikrofona

en: Headphone Microphone Boost
sl: Ojačanje Naglavnega Mikrofona

en: Headset Microphone Boost
sl: Ojačanje Naglavnega Mikrofona

en: Line In Boost
sl: Ojačanje Vhodne Linije

en: Analog Output
sl: Analogni Izhod

en: Analog Source
sl: Analogni Vhod

en: Capture Source
sl: Zajem Vira

en: Input Source
sl: Vhodni Vir

en: Digital Input Source
sl: Vir Digitalnega Vhoda

en: PCM Capture Source
sl: Zajem PCM Vira

en: Digital Playback Source
sl: Vir Digitalnega Predvajanja

en: Mono Output
sl: Mono izhod

en: Shared Microphone/Line In
sl: Deljeni vhod za mikrofon/linijo

en: Microphone Jack Mode
sl: Način delovanja mikrofonskega jack priključka

en: Surround Jack Mode
sl: Način delovanja prostorskega jack priključka

en: Auto-Mute Mode
sl: Način samodejnega utišanja

en: External Amplifier
sl: Zunanji Ojačevalnik

en: Bass Boost
sl: Ojačitev Nizkih Tonov

en: Capture Boost
sl: Ojačitev Zajema

en: Digital In
sl: Digitalni Vhod

en: Digital Default PCM
sl: Privzeti Digitalni PCM

en: Optical
sl: Optični

en: Auto Gain Control
sl: Avtomatska Kontrola Jakosti

en: Mix
sl: Mešanje

en: Mix Mono
sl: Miksaj Mono

en: Microphone Capture
sl: Zajem mikrofona

en: Input 1
sl: Vhod 1

en: Input 2
sl: Vhod 2

en: Speakers
sl: Zvočniki

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Front Panel Headphones
sl: Sprednja Plošča Slušalke

en: Microphone 1
sl: Mikrofon 1

en: Microphone 2
sl: Mikrofon 2

en: Microphone In
sl: Mikrofonski Vhod

en: Internal Microphone 1
sl: Notranji Mikrofon 1

en: Internal Digital Microphone
sl: Notranji Digitalni Mikrofon

en: Digital Microphone
sl: Digitalni Mikrofon

en: Digital Microphone 1
sl: Digitalni Mikrofon 1

en: Digital Microphone 2
sl: Digitalni Mikrofon 2

en: External Microphone
sl: Zunanji Mikrofon

en: Camera Microphone
sl: Mikrofon Kamere

en: Analog
sl: Analogno

en: Analog In
sl: Analogni Vhod

en: Analog Inputs
sl: Analogni Vhodi

en: Line In/Microphone
sl: Linijski Vhod/Mikrofon

en: Auxiliary In
sl: Auxiliary Vhod

en: Docking Station
sl: Priklopna Postaja

en: Mixer
sl: Mešalnik

en: Unknown 1
sl: Neznano 1

en: Unknown 2
sl: Neznano 2

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Disabled
sl: Neomogočeno

en: On
sl: Vklopljeno

en: Off
sl: Izklopljeno

en: OSS Mixer %d
sl: OSS Mešalnik %d

en: Volume
sl: Glasnost

en: Record
sl: Snemanje

en: Input Gain
sl: Vhodna Ojačitev

en: Output Gain
sl: Izhodna Ojačitev

en: Line In 1
sl: Linijski Vhod 1

en: Line In 2
sl: Linijski Vhod 2

en: Line In 3
sl: Linijski Vhod 3

en: Digital 1
sl: Digitalni 1

en: Digital 2
sl: Digitalni 2

en: Digital 3
sl: Digitalni 3

en: Phone In
sl: Telefonski Vhod

en: Phone Out
sl: Telefonski Izhod

en: Connector
sl: Priključek

en: Profile
sl: Profil

en: Peak detect
sl: Detekcija konice
